Zwyżka w Krakowie – Gdzie najlepiej wynająć?

Zwyżka w Krakowie – Gdzie najlepiej wynająć?

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Zakładając swoją firmę reklamową, liczyłam na drobne zlecenia przy ulotkach, wizytówkach czy gadżetach. Z czasem jednak moja firma rozwinęła się na tyle nieźle, że sama byłam zaskoczona. Doszli nowi pracownicy, doszedł nowy zakres prac. Ostatnio dostaliśmy zlecenie na montaż neonu, wysoko nad ziemią…

Wynajęcie podnośnika jest świetnym rozwiązaniem biznesowym

wynajem zwyżki krakówTu, musiałam się już dłużej zastanowić czy przyjąć zlecenie. Na początku powiedziałam, że zajmiemy się zrobieniem neonu, ale bez montażu, jednak kontrahent chciał z lub wcale. Porozmawiałam z bratem budowlańcem, który powiedział żebym wynajęła zwyżkę, cokolwiek to było, a on już neon zamontuje. Z jednej strony szkoda zachodu, z drugiej pomyślałam o doświadczeniu na krakowskim rynku. Mogłam przecież popatrzeć na ceny wynajmu zwyżek, nic mnie to nie kosztowało. Dopiero wieczorem, gdy wpisałam w googlach wynajem zwyżki kraków, okazało się, że  to zwykły podnośnik koszowy. Bezpieczny, dla dwóch ludzi, zasięg do dwudziestu metrów. Spokojnie nam by to starczyło. Neon miał zawisnąć na pięciu metrach. Pomyślałam jeszcze przez noc i postanowiłam wynająć zwyżkę. Przecież w reklamie jest dużo prac wysokościowych. To zlecenie było pierwsze, ale nie musiało być ostatnie. Zalazłam numer, firmy, która zwyżki wynajmowała i umówiłam się na wstępną rozmowę. Sprzętu potrzebowałam raptem na kilka godzin, nie obawiam się nie wiadomo jakich kosztów. Brat pracował na wysokościach, więc i o niego się nie martwiłam. Przedsięwzięcie mogło się udać. Kilka godzin później dostałam ofertę wynajmu zwyżki i zarezerwowałam termin.

Posunięcie okazało się bardzo skuteczne, ponieważ jedna firma poleciła nas drugiej, ja już wiedziałam co dalej z tym zrobić, powtórzyłam całą procedurę i mogłam teraz na stałe, dodać usługę montażu na wysokościach do swojej oferty. Koniec końców, okazało się, że nie było czego się bać, a zawsze najtrudniejszy jest ten pierwszy krok.