Zostałem znanym fryzjerem

Zostałem znanym fryzjerem

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Moich rodziców nieco dziwiły początkowo moje zainteresowania, ale z czasem jak poznali temat to wspierali mnie przez cały czas. Marzyłem o tym, żeby zostać fryzjerem i w tym właśnie kierunku szkoliłem się przez cały czas. Zamierzałem być najlepszy.

Własny salon fryzjerski 

fryzjer z ŁodziZainspirował mnie do tego wszystkiego fryzjer z Łodzi, który bardzo dawno temu odwiedził nas w szkole. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że ten zawód mnie aż tak zainteresuje. Człowiek zrobił na mnie ogromne wrażenie i go podziwiałem. Niedługo po tym jednak zacząłem dążyć do celu i wyszkoliłem się na fryzjera. Uczyłem się u najlepszych co dało mi ogromny rozwój. Pojawiałem się na wszystkich konkursach i je wygrywałem. Wygrałem sporą sumę pieniędzy łącznie i postanowiłem wszystkie środki zainwestować we własny salon. Od samego początku chciałem pracować samodzielnie i tak właśnie zrobiłem. Posiadałem mały salon, ale oferowałem bardzo szeroki zakres usług. Od samego początku odwiedzało mnie mnóstwo klientów i cieszyłem się sporym uznaniem. Bardzo szybko stałem się znanym fryzjerem w Łodzi i tłumy ludzi przychodziły do mnie, by zapisać się na wizytę. Miałem ograniczenia czasowe, ponieważ pracowałem sam i niektórym ludziom musiałem po prostu odmówić. Ceny, które oferowałem były dość wysokie, ponieważ oferowałem usługi na najwyższym poziomie i uznałem, że musi być za to adekwatne wynagrodzenie. Po roku zdecydowałem się jednak zatrudnić dodatkowego fryzjera. Wybrałem najlepszego ucznia, które osobiście przeszkoliłem.

W kolejnym roku stałem się autorem najmodniejszej stylizacji wiosennej. Moje fryzury nosiło większość kobiet, które wyglądały bardzo czarująco. Postanowiłem przygotowywać jakieś ciekawe fryzury przez cały czas, by przodować w tej branży. Udało mi się.