Znajduję na strychu drapak dla kota

Znajduję na strychu drapak dla kota

  • Post author:
  • Post category:Rozrywka

Marzyłam o tym, by zamieszkać w domu gdzieś na wsi. Usilnie dążyłam do osiągnięcia tego celu i w końcu mi się udało. Kupiłam dom, w którym niegdyś mieścił się sklep zoologiczny i wystarczyło go tylko nieco przebudować. Cena była atrakcyjna i opłacało mi się inwestować w ten dom.

Drapak idealny dla mojego kota

drapak dla kotaKiedy pojawiłam się tam pierwszy raz to postanowiłam sprawdzić co trzeba wyrzucić, bo poprzedni właściciel zostawił swoje niektóre rzeczy. W przedpokoju stał drapak dla kota, który był nowy i jeszcze zapakowany w folię. Uznałam, że przyda mi się ten nowocześnie wyglądający drapak dla kota, ponieważ mój Zenek co prawda ma jakieś swoje drapaki dla kota, ale są już zużyte i zaczął interesować się bardziej meblami. Właściciel zrzekł się prawa do pozostawionych rzeczy, dlatego mogę je albo wyrzucić albo sobie zachować. Reszta domu była pusta i nie znalazłam żadnych więcej interesujących przedmiotów. Po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń udałam się na strych, bo przeczuwałam, że tam to będzie roboty. Strychy zawsze są zapełnione różnymi rzeczami, których poprzedni właściciele nie chcą ze sobą zabierać. Kiedy już weszłam na górę to zaniemówiłam. Stały tam nowiutkie i jeszcze zapakowane drapaki dla kotów. Były one różnej wielkości. Naliczyłam łącznie, że stoją tam cztery duże drapaki dla kota i jeden mniejszy drapak dla kota. Mój Zenek aż takich luksusów nie potrzebuje, ale wpadłam na genialny pomysł. Skoro kupiłam dom i mam dużo więcej miejsca, to przecież mogę przygarnąć więcej kotów!

Wtedy wszystkie drapaki na pewno będą wykorzystane. Zawsze chciałam mieć minimum trzy koty, ale wcześniej mieszkałam w kawalerce i nie mogłam sobie na to pozwolić. Moje życie zmieni się diametralnie i jestem z tego powodu szalenie zadowolona. Jak odremontuję dom to zaadoptuję koty ze schroniska.