Zdań kilka o projektowaniu mojego łódzkiego ogrodu

Zdań kilka o projektowaniu mojego łódzkiego ogrodu

W swoim życiu spotkałam wielu introwertyków i ekstrawertyków. Doskonale widać osobowość tych osób na przykładzie wyglądów miejsc, w których mieszkają. Jedni lubią mieć wspaniałe wnętrza domowych sypialń, inni robią przecudne fasady domów na tle przepięknych ogrodów.

Która firma z Łodzi zaprojektuje mi ogród?

projektowanie ogrodów łódźI tak jak trzeba zaprojektować dom, trzeba również zaprojektować ogród. Sama się o tym ostatnio przekonałam. Zawsze mówiłam, że chcę mieć tylko trawnik i nic więcej. Do czasu. Okazało się, że po wybudowaniu domu i posianiu pięknej trawki pomyślałam, że fajnie by było mieć kilka tui wzdłuż płotu. A może gdzieniegdzie jakaś różyczka? Właściwie to pomyślałam też o oczku wodnym. Oczywiście wiedziałam, że sama nie mam o tym pojęcia. W Łodzi musiały być jednak firmy, które się tym zajmują. Projektowanie ogrodów to nie jest ani młoda branża, ani rzadko spotyka. Weszłam zatem głębiej w temat projektowanie ogrodów łódź i zaczęłam przeglądać realizacje firm. Wiedziałam doskonale, że nie miałam tych cudów do tej pory tylko dlatego, że nie miałam domu. Mieszałam wcześniej w mieszkaniu i tylko to sprawiało, że mój ogród miał być projektowany dopiero teraz. Chciałam by było to zrobione profesjonalnie i indywidualnie. Mój ogród, oprócz projektu i nawodnienia miał być jeszcze przez firmę pielęgnowany. Wiedziałam, że sama nie mam ręki to żadnych roślin. Uwielbiałam na nie patrzeć i na tym moje zdolności się kończyły. Zadzwoniłam do jednej z wyszukanych firm i zapytałam o kwestię projektu, a potem umówiłam się na obejrzenie mojej działki.

Takie rzeczy jak projektowanie, trzeba zrobić raz, a dobrze. Ja trafiłam bardzo dobrze. Nie miałam wątpliwości podczas rozmowy, że projektantka mnie rozumie. Ja w pracy ze swoimi klientami też muszę znaleźć nić porozumienia. To cel mojej pracy.