Żaluzje w dobrej cenie

Żaluzje w dobrej cenie

  • Post author:
  • Post category:Wnętrze

Moja siostra przeprowadziła się niedawno do nowego mieszkania. Dostała ona awans w pracy i w związku z tym kupiła sobie mieszkanie w innym mieście. Ja pomagałam jej przy przeprowadzce oraz przy urządzaniu jej nowego lokum.

Siostra kupuje rolety z bambusa

bambusowe żaluzje ze SzczecinaMiałam wtedy po prostu luźniejszy okres w pracy i mogłam sobie na to pozwolić. Siostra ma bardzo dobry gust. Ona stara się zawsze kupować jak najbardziej naturalne materiały. które moim zdaniem dobrze się prezentują. Na okna kupiła bambusowe żaluzje ze Szczecina bo podobne miała już w swoim poprzednim mieszkaniu. I w sumie wiele rzeczy po latach nie podobało się jej już lub po prostu znudziło a te właśnie żaluzje nie. One zawsze wyglądają dobrze. I w sumie jestem w stanie wyobrazić je sobie na oknach obojętnie jaki byłby wystrój we wnętrzu. Także pasują chyba do niemal wszystkiego. Do tego sprawiają, że mieszkanie jest słoneczne. A to duży atut. Chyba nikt nie lubi przebywać w zaciemnionych pomieszczeniach. Byłam z siostrą gdy kupowała te żaluzje. W sklepie był spory ich wybór i sprzedawca pokazywał nam różne odcienie tego bambusa. Siostra wybrała najjaśniejszy bo chciała kupić też bardzo jasne a wręcz białe meble. Te żaluzje nie kosztowały dużo. Na pewno cena ich była konkurencyjna w porównaniu do innych. Kupiła je do wszystkich pomieszczeń. Ja też gdy urządzałam swoje mieszkanie to rolety w każdym pomieszczeniu były takie same. To chyba najlepiej się prezentuje.

Myślałam, że z montażem ich siostra zaczeka na swojego męża. Ona powiedziała mi jednak, że nie ma przecież takiej konieczności bo jest to banalnie proste i chyba każdy by sobie z tym poradził. I tak też było już po jakimś czasie nowe rolety były na oknach. I według mnie prezentują się tam świetnie. Nie wyobrażam sobie innych.