Zakup domu w Skórczu

Zakup domu w Skórczu

Mój mąż jakiś czas temu zaczął dużo lepiej zarabiać. Po prostu niedawno dostał awans i dzięki temu było nas stać na dużo więcej niż do tej pory. Mąż pracuje w bardzo rozwojowej firmie. I tak naprawdę zaczynał w tej firmie pracę od samych podstaw a teraz zaszedł już naprawdę wysoko. I jestem z niego bardzo dumna.

Kupno wymarzonego domu

domy w Skórczu na sprzedaż

Praktycznie od razu po ślubie z mężem wzięliśmy duży kredyt na to żeby kupić swoje mieszkanie. Nasze ówczesne zarobki nie pozwalały nam na to żeby kupić sobie mieszkanie w nowym budownictwie ani też na to żebyśmy mogli kupić sobie nowe mieszkanie. Pamiętam jednak jak bardzo cieszyliśmy się gdy tylko dostaliśmy kredyt na własne mieszkanie. Teraz jednak chciałabym bardzo mieć większe mieszkanie. Mąż stwierdził, że w końcu zarabia on dużo lepiej a zresztą ja mam także nie najgorsze zarobki i stać nas na to żeby nawet kupić dom. O domu nawet wcześniej nie myślałam dlatego też bardzo ucieszyłam się na samą myśl o tym, że mogę go posiadać. Mąż powiedział, że są domy w Skórczu na sprzedaż i że spokojnie na taki dom możemy sobie pozwolić nawet dziś. Gdy to usłyszałam od razu chciałam go kupić i się przeprowadzić. Mąż powiedział żebym na spokojnie przejechała się następnego dnia i zobaczyła jak domy te wyglądają i który najbardziej mi się podoba. Jeśli już wybiorę odpowiedni to on sam dopełni wszystkich formalności. Byłam naprawdę bardzo szczęśliwa. Bo chyba nawet w najskrytszych marzeniach nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie nas stać na to żeby kupić sobie dom. Wiedziałam, że wybiorę ten, który będzie miał największy ogród. Bo chyba ogród dla mnie jest naprawdę ważny. Myślę zresztą, że dla męża też.

Następnego dnia pojechałam sama w miejsce gdzie znajdują się właśnie te domy na sprzedaż i było ich naprawdę wiele czego się nie spodziewałam. Jednak gdy zobaczyłam jeden z ich od razu wiedziałam, że jest to mój wymarzony dom. Ten dom miał po prostu duży ogród a inne nie.