Wypełniacz Juvederm Ultra

Wypełniacz Juvederm Ultra

 

Młody wygląd jest bardzo ważny w naszej kulturze. Poprzez codzienny makijaż kobiety ukrywają rozmaite niedoskonałości swojej urody, jednak wraz z wraz z upływem lat, nawet przy starannej pielęgnacji skóry i dbaniu o nią, widać na niej oznaki starzenia. Niektórzy postanawiają sobie z tym radzić poprzez różnego typu zabiegi.

Wypełniacz Juvederm z kwasem hialuronowym

juvederm ultraInterwencja chirurga estetycznego powinna być dla nas ostatecznością. Aby odmłodzić wygląd twarzy nie trzeba wcale inwazyjnych operacji, wystarczą zabiegi z wykorzystaniem np. kwasu hialuronowego. Jednym z preparatów, w których się go stosuje, jest Juvederm Ultra. Składa się on z usieciowanego kwasu hialuronowego oraz chlorowodorku lidokainy. Ten drugi ma działanie przeciwbólowe, dzięki czemu zabieg jest dla pacjenta przyjemniejszy. Na jakie problemy może nam pomóc ten preparat? Stosuje się go przede wszystkim do wypełniania ust. Można dzięki nim powiększyć wargi, wyrównać ich proporcje, podnieść kąciki ust, podnieść łuk kupidyna. Efekt może być bardzo subtelny albo też mocno zauważalny, wszystko zależy od ilości zastosowanego preparatu. Juvederm Ultra można także stosować do wypełniania bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek. Nie należy stosować go w okolicy oczu ani przy zmianach skórnych takich jak trądzik. Nie należy też w krótkim czasie wykonywać innych inwazyjnych zabiegów na skórze, takich jak głębokie peelingi czy też zabiegi z wykorzystaniem lasera.

Po zabiegu może pojawić się lekki obrzęk, który jednak szybko ustępuje. Efekty działania Juvederm widoczne są natychmiast i utrzymują się przez okres od dziewięciu do dwunastu miesięcy. Jeśli więc z jakiegoś powodu zmienimy zdanie i zaakceptujemy swój naturalny wygląd, to w niedługim czasie i tak do niego wrócimy. Zabieg, gdy stosujemy się do zaleceń lekarza, jest w pełni bezpieczny.

Więcej o o działaniu Juvederm Ultra znajduje się na: https://dermafillers.pl/