Wynajem dźwigu bardziej opłacalne niż zakup pojedynczej maszyny

Wynajem dźwigu bardziej opłacalne niż zakup pojedynczej maszyny

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Firmy, które zajmują się tworzeniem różnych konstrukcji, produkcją, a także montowaniem instalacji, decydują się często na skorzystanie z usług dźwigowych. Jest to dla takich firm znacznie bardziej opłacalne, aniżeli zakup dźwigu na stałe.

Usługi dźwigowe dźwigami samochodowymi oraz żurawiami wieżowymi

usługi dźwigowe poznańDźwig można wynająć i to w bardzo atrakcyjnych cenach – szczególnie jeśli wynajem dźwigu odbywa się regularnie. Jest to rozwiązanie praktyczne, które dodatkowo obniża koszty inwestycji. Oczywiście nie są narażone tu zdolności produkcyjne firmy. Całkowity dochód firmy zostaje wręcz zwiększony, bo firma nie musi inwestować w pojedynczy dźwig, który trzeba na bieżąco sprawdzać, odświeżać, wykonywać wszelkie przeglądy techniczne, bezpieczeństwa i inne. Zakup dźwigu to zadanie kosztowne i ryzykowne – szczególnie dla przedsiębiorstw, które dopiero zaczynają swoją działalność na polskim rynku. Dlatego usługi dźwigowe poznań to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki dźwigom można bez problemu konstruować nie tylko budynki, ale również autostrady, mosty, drogi i inne obiekty strukturalne. Z dźwigów korzysta się wszędzie tam, gdzie materiały budowlane są bardzo ciężkie i nie da się ich przemieszczać za pomocą innych metod. Możliwe jest skorzystanie z usług dźwigowych dźwigami samochodowymi od 10 do nawet 120 ton i więcej (w zależności od wyboru konkretnej firmy wynajmującej dźwigi). Możliwy jest wynajem wieżowych żurawi samochodowych.

Prace realizowane są na różnych wysokościach i dotyczą różnego tonażu. Firmy często podejmują się wykonania bardzo nietypowych usług dźwigowych. Takie usługi świadczone są nawet przez całą dobę. Dźwigi powinny posiadać odpowiednie certyfikaty jakości, badania dozoru technicznego. Dzięki temu każda praca zostanie wykonana w bezpiecznych warunkach przez wykwalifikowanych operatorów.