Wynajęcie specjalisty do pomalowania Hali

Wynajęcie specjalisty do pomalowania Hali

Znajomy zgodził się postawić dla mnie nową halę przemysłową za połowę ceny. Ale jej malowaniem musiałem zająć się samodzielnie. Zgodziłem się na jego warunki, bo były bardzo korzystny a nikt inny za tak małe pieniądze nie wykonałby dla mnie takiej dużej hali przemysłowej.

Tania usługa malowania proszkowego

malowanie proszkowe wrocław cennikKiedy już hala była gotowa, to musiałem się rozejrzeć za człowiekiem, który by ją pomalował. Potrzebna była mi osoba z doświadczeniem, bo konieczne było malowanie proszkowe a nie każdy się na tym przecież znał. Na rynku było wielu specjalistów, którzy wykonywali malowanie proszkowe Wrocław cennik miał mocno zróżnicowany, dlatego zdecydowałem, że będę kierował się ceną. Wybrałem kilku specjalistów i wysłałem do nich zapytanie o ofertę. Podałem wymiar hali, która była do pomalowania i czekałem na odpowiedź. Oczywiście poza usługą malowania proszkowego wchodziła również farba, ponieważ nie miałem żadnej. Zależało mi na farbie wysokiej jakości, która była odporna na warunki atmosferyczne. Na moje zapytanie odpowiedzieli wszyscy i podali konkretne ceny za malowanie proszkowe z uwzględnieniem kosztu zakupu farby. Wybrałem faceta, który prowadził jednoosobową działalność. Może i pomalowanie hali zajmie mu dużo czasu, ale liczył sobie najtaniej. Ja akurat miałem dużo czasu i mogłem sobie na to pozwolić. Wynająłem tego specjalistę i wpłaciłem mu zadatek w wysokości trzydziestu procent wartości usługi. Wydał te pieniądze na zakup farby do pomalowania hali przemysłowej.

Współpraca z tym człowiekiem była bardzo udana a efekt końcowy bardzo mi się podobał. Zatrudniłem odpowiednią osobę, która znała się na swoich fachu a malowanie proszkowe nie tylko zostało wykonane profesjonalnie, ale przy tym bardzo tanio. Zrobiłem niezły interes.