Wyjątkowo zaprojektowane wnętrze

Wyjątkowo zaprojektowane wnętrze

 

Moja dobra koleżanka kupiła niedawno nowe i przestronne mieszkanie. Wcześniej mieszkała w małej kawalerce także jest do dla niej duża zmiana. Koleżanka zarabia na tyle dobrze, że mogła sobie po prostu pozwolić teraz na taki zakup.

Bardzo dobry projektant

projektant modnych wnętrz w BydgoszczyOna jednak zawsze uważała, że jakoś sama nie potrafi się ubrać i pomalować. Zawsze coś w jej wyglądzie nie pasuje. Tak samo było z poprzednim mieszkaniem. Ona miała pieniądze na ładne urządzenie tej kawalerki a według mnie było tam wszystkiego za dużo i nie wyglądało to dobrze. Koleżanka jednak ma tego świadomość i dlatego też kiedy kupiła to mieszkanie stwierdziła, że wynajmie projektanta, który pomoże jej w urządzeniu tego mieszkania. Jest jeden projektant modnych wnętrz w Bydgoszczy i tylko z nim koleżanka chciała rozmawiać. On ma po prostu bardzo dobrą opinię i podobno jest bardzo kreatywny. W sumie koleżanka dopięła swego i miała sporo szczęścia bo projektant ten w tym czasie mógł zająć się jej mieszkaniem. W sumie najpierw długo rozmawiał z nią co lubi a czego nie. I jakimi kolorami lubi się otaczać. W końcu to ona w swoim mieszkaniu miała czuć się najlepiej. I potem po kilku dniach otrzymała już projekt. Gdy go tylko zobaczyła to była zachwycona. Mi powiedziała tylko, że przeszedł on jej wszystkie wyobrażenia. Ja nie mogłam się odczekać kiedy to mieszkanie zostanie wyremontowane i będę mogła je w końcu zobaczyć. Spytałam się tylko koleżanki czy taki projekt był drogi.

Ona powiedziała mi, że właśnie nie. W sumie spodziewała się dużo wyższej kwoty. A do tego jeszcze ten projektant ma czuwać czy projekt jest aby na pewno dobrze realizowany. Ma sprawdzać ekipę remontową jak pracuje. W sumie już całą resztę koleżanka zostawiła specjalnej firmie. A mieszkanie po wygląda fantastycznie.