Wyjątkowa pościel dla dzieci 100×135

Wyjątkowa pościel dla dzieci 100×135

  • Post author:
  • Post category:Zabawki

 

Kompletując wyprawkę dla mojego dziecka miałam wiele pomysłów. Był to mój pierwszy raz i sama nie wiedziałam, co mogłoby się jeszcze przydać mojemu maleństwu, żeby  zapewnić mu jak najlepszy start. Zrobiłam listę zakupów, której raczej  się trzymałam. Wtedy stało się coś nieoczekiwanego co zmieniło moje plany.

Zakochana we wzorach pościeli dziecięcej

pościel dla dzieci 100x135Dla mojego dzidziusia planowałam zakup dwóch  kompletów pościeli. Wiadomo kiedy jedna się zabrudzi druga będzie na zmianę. Nie chciałam zamawiać ich przez Internet. Chciałam móc zobaczyć i przekonać się, że jest odpowiednio stworzona i miła w dotyku. Podczas jazdy nie czułam się najlepiej. Byłam już w zaawansowanym stadium ciąży i każdy wyjazd sklepowy był nie dla mnie wyzwaniem. Chciałam to załatwić szybko i wrócić do łóżka. Nic nie wyszło jak chciała. Sklep był ogromny, a pościel dla dzieci 100×135, której szukałam miała osobny dział. Myślę, że spokojnie było tam jakieś dwieście wzorów. Od standardowych i klasycznych w różach i błękitach po uniwersalne kolorowe z mnóstwem dziecięcych aplikacji. Od początku wiedziałam, że powinno to być coś pasującego do bieli i szarości, która dominuje w pokoju naszego dziecka, ale na prawdę nie umiałam zdecydować czy wolę pieski od kotków, a może jednak gwiazdki i paski. Zachwycona różnymi modelami totalnie zapomniałam o czasie. Powiem wam, ze nawet nie czułam kiedy poczułam taki wewnętrzny relaks. Tak mocno się zaangażowałam w poszukiwania wyjątkowych wzorów, że zapomniałam o złym samopoczuciu. Można powiedzieć, że pościel dla dzieci 100×135 otuliła moje skołatane nerwy.

Oczywiście skończyło się na tym, że wróciłam z pięcioma kompletami. Kto by się przejmował listą, kiedy dobrze się bawi. Wybrałam pościel bawełnianą, idealną do łóżeczka naszego dziecka. Przy okazji dokupiłam parę pierdółek. Kto by pomyślał, że kupując pościel dla dzieci 100×135 można odpocząć. Już nie mogę się doczekać kiedy nasz synek zacznie z niej korzystać.