Wujek oferuje mi pracę w swoim serwisie komputerowym

Wujek oferuje mi pracę w swoim serwisie komputerowym

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Brat mojego ojca jest zaradnym facetem i go lubię. Dwa lata temu zamieszkał w Poznaniu i od tego czasu bardzo często nas odwiedza. Otworzył nawet własny serwis komputerowy w centrum Poznania i całkiem dobrze sobie radzi.

Serwis komputerowy to moja nowa praca

serwis komputerowy

Zawsze jak nas odwiedza to opowiada jak przeprowadzał serwis drukarek i z jakimi klientami współpracuje. Ostatnio wpadł do nas bez uprzedzenia i przyniósł dość drogiego szampana. Nie wiedzieliśmy co się kroi, ale pewne było, że wujek ma dla nas jakieś dobre wiadomości. Po obiedzie otworzyliśmy szampana i oznajmił nam, że jego fachowy serwis komputerowy działający w Poznaniu podjął współpracę z największą poznańską spółką, dla której będzie wykonywał serwis laptopów. Wszyscy bardzo się ucieszyliśmy i gratulowaliśmy wujkowi sukcesu. Powiedział, że będzie mu potrzebny pracownik, ponieważ naprawa laptopów nie może czekać a on już nie będzie miał czasu się tym zajmować. Kiedy to powiedział to spojrzał na mnie znacząco i dodał, że chciałby ze mną porozmawiać. Podejrzewałem, że chce zaoferować mi pracę, ponieważ wie, że potrafię wykonać naprawę laptopów każdego rodzaju i taka doświadczona osoba jest mu bardzo potrzeba. W sumie to byłem właśnie na etapie szukania pracy i nawet się ucieszyłem. Poza tym potrafię jeszcze wykonać serwis drukarek i na pewno będę przydatnym nabytkiem dla wujka. Wyszliśmy na dwór na papierosa, aby o wszystkim na spokojnie porozmawiać. Oczywiście zgodnie z moimi podejrzeniami zaoferował mi pracę w swojej firmie.

Jego serwis komputerowy jest świetnie prosperującym punktem i wiem, że na ilość pracy na pewno nie będę narzekał. Zaoferował mi również bardzo wysokie wynagrodzenie i umowę na czas nieokreślony od zaraz. Naturalnie zgodziłem się, bo było to dla mnie doskonałe rozwiązanie. Mam fajną pracę i bardzo się cieszę.