Wstawienie aluminiowych okien do biurowca

Wstawienie aluminiowych okien do biurowca

Zająłem się renowacją biurowca, który wymagał sporego nakładu finansowego. Wiedziałem jednak, że była to dobra inwestycja, która w przyszłości zaowocuje ogromnymi zyskami. W budynku konieczna była wymiana elewacji, drzwi wejściowych oraz okien, bo miał to być nowoczesny biurowiec.

Biurowiec z nowoczesnymi oknami

okna aluminiowe szczecinBudynek był w świetnym stanie, jednak ja postawiłem na nowoczesność i dlatego musiałem tak wiele zmian wprowadzić. Postawiłem na elewację drewnianą, która dodawała budynkowi ogromnej klasy. Drzwi wybrałem jedne z najlepszych, jakie były dostępne na rynku i pozostały mi do kupienia okna. Nie byłem jeszcze zdecydowany jakie wybrać, jednak mój przyjaciel, który był projektantem od razu polecił mi okna aluminiowe Szczecin był miastem, gdzie działał największy producent okien w województwie i do niego właśnie się zgłosiłem. Oferował on okna każdego typu i dlatego zamówiłem katalog, by móc dokładnie zapoznać się z ofertą. Wybór, jak się okazało, wcale nie był tak prosty, jak początkowo zakładałem. Udało mi się jednak dokonać wyboru i postawiłem na takie rozwiązanie, które idealnie pasowało do całego budynku. Zainwestowałem dużo pieniędzy w okna i dodatkowo wybrałem droższą opcję, która przewidywała montaż okien. Stare, które były jeszcze w świetnym stanie, oddałem w rozliczeniu i dzięki temu koszt zakupu nowych okien udało się nieco obniżyć. Kiedy biurowiec był już gotowy, to zanim umieściłem ogłoszenie, znalazło się wielu chętnych na wynajem biur.

W ciągu zaledwie jednego miesiąca wynajmowałem wszystkie dostępne biura. Klienci wpłacili kaucje, które były dość wysokie. Częściowo już moja inwestycja została spłacona. Miałem jednak dobre przeczucie, by zmienić ten budynek, bo miał mi przynieść ogromne dochody w przyszłości.