Witraż, dobrym pomysłem na prezent

Witraż, dobrym pomysłem na prezent

  • Post author:
  • Post category:Handel

 

W tym roku pierwszy raz pojechałam na święta do moich teściów. Kilka miesięcy temu wyszła za mąż, a wcześniej jeszcze przed ślubem nie chciałam spędzać świąt poza domem. Wiedziałam, że muszę kupić teściowej jakiś wyjątkowy prezent.

Zakup wyjątkowego anioła dla teściowej

anioł witrażNie mogło być to coś oczywistego. Teściowa jest bardzo wymagającą osobą i tak naprawdę bardzo ciężko jest trafić w jej gust. Poszukiwania idealnego prezentu zaczęłam z dużym wyprzedzeniem. Na początku zastanawiałam się nad tym, czy może nie kupić kosmetyków, lub może jakiegoś ubrania. Jednak bałam się, że kupię jej coś co się nie spodoba. W jednym sklepie internetowym zobaczyłam anioł witraż, który od razu zwrócił moją uwagę. Był tak ładny, że chyba każdy chciałby mieć takiego anioła w domu. Widać było, że został wykonany z dbałością o każdy szczegół. Zdecydowałam się więc go zamówić. Cena też była dla mnie niezbyt wygórowana. Anioł być dosyć spory i moim zdaniem mógł zrobić wrażenie nawet na mojej teściowej. Po zamówieniu już po kilku dniach otrzymałam witraż. Gdy go obejrzałam byłam pod wielkim wrażeniem. Nie wiedziałam nawet, ze będzie wyglądał na żywo jeszcze lepiej. Gdy pokazałam witraż swoim koleżankom to one także zdecydowały się na zamówienie takich samych. Ja podczas świąt nie mogłam odczekać się kiedy teściowa rozpakuje swój prezent. Gdy to się stało widziałam, że była autentycznie zadowolona. Powiedziała, że jest pozytywnie zaskoczona i dawno nie dostała tak gustownego prezentu.

Już następnego dnia anioł został powieszony na oknie w salonie. Także gdy ktoś przychodził to widział go. Teściowa nawet kilka dni po świętach zadzwoniła do mnie, żeby podziękować mi za tak wspaniały prezent. Byłam szczęśliwa, że zdecydowałam się go kupić. Sama bym zresztą chciała mieć takiego anioła.