Wielofunkcyjne wózki z serii Vulcano

Wielofunkcyjne wózki z serii Vulcano

Chyba każda młoda matka lubi spacerować ze swoim dzieckiem, które nie mumie jeszcze chodzić i siedzieć. W praktycznym wózku nie zabraknie miejsca na zakupy podczas spaceru, czy niezbędne rzeczy dla maluszka.

Co posiadają wózki Bebetto?

wózek wielofunkcyjny bebetto vulcanoDla dziecka od urodzenia do około ośmiu miesięcy, przeznaczony jest wózek w postaci gondoli, w której maluch sobie swobodnie leży na plecach, lub na brzuszku. Potem możemy ją zamienić na wygodną spacerówkę. Wózek wielofunkcyjny Bebetto Vulcano jest idealny dla każdego bobasa, bo jeden model wystarcza na wszystkie lata użytkowania. Ta seria wózków składa się z gondoli i ze spacerówki, ale można dokupić jeszcze fotelik samochodowy. Wszystkie elementy pasują na ten sam stelaż wykonany z lekkiego aluminium. Wózek posiada duże, pompowane koła, bardzo czułe amortyzatory, które zapewniają gładką jazdę, oraz mocne hamulce tarczowe zwiększające bezpieczeństwo jazdy. Pod wózkiem znajduje się duża torba zapinana na zamek, do której schowamy zakupy, lub inne potrzebne rzeczy. Duża, rozkładana budka doskonale ochroni dziecko przed słońcem, wiatrem i deszczem, a wywietrzniki w jej poszyciu zapewnią odpowiedni przepływ powietrza, który jest szczególnie ważny w upalne dni jakich nie brakuje latem. W sprzedaży są dostępne dwa modele rozmiarów gondoli, aby rodzice mieli większy wybór lepiej dostosowany do ich potrzeb. Na poręczy do prowadzenia wózka, znajduje się odpinana poręczna torba na rzeczy maluszka takie jak pieluszki, czy butelka z mlekiem i chusteczki. 

Zakup wózka należy dobrze przemyśleć, bo będzie nam służył przez kilka lat. Firma Bebetto jest znana z wysokiej klasy wózków, które niejednokrotnie były wyróżnione za funkcjonalność i trwałość. Ich cena jest konkurencyjna i też dlatego rodzice wybierają właśnie modele tej firmy.