Wentylacje jako dobry sposób na biznes

Wentylacje jako dobry sposób na biznes

Zawsze chciałem otworzyć własny biznes. Tak na prawdę nie byłem stworzony do pracy w oficjalnym systemie. Nie odpowiadała mi obecność szefa i mówienie co mam zrobić. Uznałem, że muszę tak pokierować swoim życiem aby uniknąć takiego przebiegu zdarzeń.

Sprzedawałem wentylacje mechaniczne w Poznaniu 

wentylacja mechaniczna poznańW końcu zdecydowałem się na własne przedsiębiorstwo. To nie była do końca przemyślana decyzja, ponieważ miałem bardzo mało doświadczenia i popełniałem prawie wszystkie z możliwych błędów. Wtedy starałem się sprzedawać prawie wszystko. Nie skupiłem się na jednym produkcje lub gałęzi. Z perspektywy czasu wiem jaki to był błąd ale dużo się przez to nauczyłem. W końcu znalazłem jedną rzecz, która zaczęła mnie interesować. Była to wentylacja mechaniczna Poznań. Stwierdziłem, że to będzie coś w sam raz dla mnie. Dobrze się na tym znałem, ponieważ pracowałem przed dwa lata w zakładzie, który to produkował. Teraz moje zadanie było znacznie inne. Ja miałem sprzedawać. Niestety okazało się, że jest to bardzo trudne zadanie i musiałem znowu popełnić sporo błędów aby się czegoś nauczyć. Na szczęście sprzedawana przeze mnie wentylacja mechaniczna w Poznaniu była bardzo atrakcyjna i sporo firm oraz prywatnych właścicieli chciało ją kupić. Ja jak najbardziej rozumiałem ich motywy, ponieważ coraz więcej osób inwestowało w różne zakłady i lepsze rozwiązania. Ja dawałem im do tego tylko odpowiednie narzędzie. Oczywiście miałem plany na rozwój. Chciałem stopniowo zwiększać swoją ofertę wentylacji, a z czasem klimatyzacji do potrzeb klientów.

Uznałem, że to będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Także chciałem zatrudnić u siebie więcej personelu. Sam nie miałem na wszystko czasu, a przydała mi się osoba z wiedzą na ten temat. Każdy specjalista był dla mnie na wagę złota.