Urolog z dobrymi opiniami

Urolog z dobrymi opiniami

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Swoją córkę urodziłam cztery lata temu. Byłam wtedy bardzo szczęśliwa. Ciąża jednak nie była dla mnie wspaniałym czasem. Ciągle miałam jakieś dolegliwości. Po ciąży myślałam, że wszystko się unormuje. Jednak jak się okazało miałam tylko nowe schorzenia.

Wizyta u najlepszego urologa

dobry urolog - Warszawa centrumNa początku dałam sobie czas na to, żeby dojść do siebie. Potem jednak stwierdziłam, że dzieje się coś niepokojącego. Miałam problemu z nietrzymaniem moczu. Było to krepujące i przesz to stałam się zamknięta w sobie, a nigdy nie bałam się kontaktów z ludźmi i byłam otwarta. Udałam się więc do urologa. Miałam nadzieję, że lekarz, który przyjmował niedaleko mojego domu mi pomoże. Jednak nie udało się. Byłam załamana. Koleżanka z byłej pracy powiedziała mi, że wie gdzie przyjmuje dobry urolog – Warszawa centrum. Zadzwoniłam tam od razu. Udało mi się umówić na wizytę w krótkim terminie. Denerwowałam się tą wizytą, bo wiązałam z nią duże nadzieje. Przyjął mnie bardzo sympatyczny pan doktor. Po przeprowadzonym badaniu uspokoił mnie i zapewnił, że takie sprawy i problemy są dość częste i można sobie w sposób szybki z tym poradzić. Cieszyłam się bardzo gdy to usłyszałam. Leczenie nie trwało długo. W sumie musiałam przejść mały zabieg. W krótkim czasie po nim zauważyłam, że wszystko wraca do normy. Nie mogłam uwierzyć w to, ze tyle czasu zmagałam się z tym problemem, który jak się okazało można było tak szybko usunąć. Cieszyłam się bardzo, że zdecydowałam się na tą wizytę.

Dzisiaj moje życie wygląda zupełnie inaczej. Jestem aktywną osoba, która chętnie wychodzi z domu i nawiązuje nowe znajomości. W końcu pozbyłam się swojego największego kompleksu. Moja koleżanka po ciąży miała ostatnio podobne problemy. Od razu dałam jej namiar na tego sprawdzonego lekarza.