Urodziny moich dzieci i atrakcje na pikniki

Urodziny moich dzieci i atrakcje na pikniki

  • Post author:
  • Post category:Rozrywka

Moja córeczka oraz syn są bliźniakami. W tym roku mają komunie świętą więc chciałam sprawić im wyjątkowy prezent w ten niezwykły dzień. Atrakcje w plenerze dla dzieci stały się ostatnio bardzo popularne wśród moich znajomych.

Atrakcje na pikniki poruszyły tłumy

atrakcje na piknikiBałam się, że trochę przesadzę urządzając tak dużą i huczną imprezę ale rodzice zapewnili mnie, że to nic złego. Za ich namową rozpoczęłam szukać odpowiedniej firmy. Chciałam by miała w ofercie wiele opcji, ponieważ nie zawsze łatwo jest trafić z atrakcjami dla dzieci. Dziewczynki bawią się trochę inaczej niż chłopcy więc musiało to być coś uniwersalnego. Wybrałam gry wielkoformatowe by postawić nie tylko na zabawę ale również na naukę. Dodatkowo zamówiłam też malowanie twarzy, strzelanie z łuku i wykonywanie biżuterii.
Organizacja imprez dla dzieci jest niezwykle trudna. Jednak miałam nadzieję, że wszystkim spodobają się atrakcje. Przystroiłam cały ogród by stworzyć fajną atmosferę. Wypożyczyłam także atrakcje na pikniki. Moja córka zawsze jest bardzo kapryśna i ciężko jest ją zadowolić. Ale gdy wszyscy wróciliśmy na imprezę do domu po odprawionej mszy w kościele była wniebowzięta. Od razu chciała zacząć się bawić z innymi dziećmi ale najpierw musieliśmy zjeść posiłek. Chyba nigdy wcześniej tak szybko nie jadła. Syn też był zadowolony jednak nigdy nie okazuje za dużo emocji. Pracownicy firmy byli bardzo mili i umieli zająć się dzieciaczkami. Dzięki temu mogłam skupić się na rodzinie, której bardzo dawno nie widziałam. Wybuchło parę niepotrzebnych kłótni ale szybko temu zaradziliśmy. Parę osób nawet wzięło ode mnie namiary na tą firmę. Dzieciaki bawiły się do nocy aż w końcu po kolei zaczynali być zmęczeni więc skończyliśmy imprezę. Wiem, że na nadchodzące urodziny córeczki i synka również skorzystam z tej oferty. Atrakcje na imprezy dla dzieci są naprawdę przez nich lubiane i oryginalne. Animatorzy zabawy byli profesjonalistami.

Tym razem wybiorę inne opcje a to będzie trudny wybór bo jest ich sporo. Ta komunia będzie dla nich niezapomniana i miło będą wspominali ten fantastyczny dzień.