Transport ciężarowy do Warszawy przewozi cegłę

Po szkole średniej musiałem wybrać odpowiednie dla mnie studia. Długo zastanawiałem się w jakim kierunku pójść. W końcu stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla mnie logistyka. Nauka na tej uczelni była bardzo trudna.

Organizowałem transport cegły w firmie 

transport ciężarowy do WarszawyJednak po zdobyciu tytułu magistra wiedziałem, że czeka mnie teraz okres poszukiwania pracy w swoim zawodzie. W tym celu wyjechałem do wielkiego miasta. Tam miałem po prostu większe możliwości i lepsze perspektywy. Wiedziałem, że aby coś zyskać muszę zaryzykować więc to zrobiłem. Po przeprowadzce znalazłem zatrudnienie w firmie zajmującej się produkcją cegły. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie. Nie byłem jakimś znawcą tego surowca. Jednak moje obowiązki sięgały daleko od produkcji, a mianowicie zajmowałem się logistyką i rzeczami z tym związanymi. Musiałem ustalać przewozy, ilość transportu oraz optymalizować koszty i zwiększać naszą wydajność jak tylko mogłem. Do moich obowiązków należało też przewożenie i załatwianie współpracy z firmami. Na mojej głowie był transport ciężarowy do Warszawy. Cegła ważyła odpowiednio i ja musiałem znajdować współpracowników lub zespoły, które decydowały się przewozić nasz produkt po jak najniższej cenie. W tamtych czasach nie mieliśmy jeszcze własnych kierowców. Otwarcie nowej linii usług wymagało jeszcze około trzech lat ciężkiej pracy oraz zarządzania. Jednak do wszystkiego można było dojść małymi krokami. Transport ciężarowy, który organizowałem musiał zawierać dobrze wyszkolonych kierowców. Bez nich moglibyśmy mieć poważne kłopoty.

Na dodatek Warszawa była ogromnym miastem i nie każdy nadawał się do tego zadania. Ja jako główny logistyk miałem jeszcze dwóch pracowników pod sobą. Zlecałem im zadania adekwatne do umiejętności. Na początku dotyczyły głównie transportu.