Szycie kombinezonów moją pracą

Szycie kombinezonów moją pracą

  • Post author:
  • Post category:Praca

Mam pięćdziesiąt dziewięć lat i z zawodu jestem krawcową. W moim wieku nie łatwo jest poszukać dobrą i dobrze płatną pracę, ale co zrobić jeśli jest się w takim wieku. Trzeba wówczas pracować gdzie się da. Mimo, że nie zarabiam dużo to nie narzekam, bo przynajmniej mój pracodawca jest miły i uprzejmy.

Produkcja kombinezonów wcale nie jest prosta

http://www.faun.com.pl/nurek/www/diver-o-produkciePracuję tutaj już dwa lata i codziennie wykonuję te same czynności. Moim głównym zadaniem jest szycie kombinezonów i skafandrów do nurkowania zgodnie z wytycznymi. Materiały, z których są zbudowane kombinezony są trudne jeśli chodzi o sycie. Musze używać specjalnych nici i technik. Mam maszynę do szycia, ale cześć prac trzeba wykonywać tez ręcznie. Kombinezony są uszyte profesjonalnie i dokładnie, aby jakość produktów była jak najwyższa. Nie robimy nic hurtowo, ponieważ poszczególne ubrania mają inne rozmiary. Są w końcu szyte na miarę. Wykonuję moją prace powoli, aby nie popełnić żadnego błędu. W przeciwnym razie nie mogłabym tutaj pracować. Kawałek materiału kosztuje naprawdę wiele, ponieważ jest to materiał termoaktywny. Moim zadaniem jest również łączenie różnych rodzajów materiałów. Na przykład polar z materiałem o wiele delikatniejszym. Pracuję na akord, ale nie zarabiam wiele bo nie robię tego szybko. Wole powoli, a dokładnie. Szkoda, że nie zarabiam więcej pieniędzy, ale nie mam powodów do narzekań. Codziennie wykonuję te same czynności, które nie są stresujące. Muszę tylko dokładnie zapoznawać się z wymiarami na kombinezony.

Szyte przez nas kombinezony do nurkowania robią wielką furorę na rynku. Nie narzekamy na brak klientów i zainteresowania ze strony innych firm. Nasz zakład dobrze prosperuje, dlatego tez liczę na to, że wkrótce zdobędę jakaś podwyżkę.

Czytaj więcej na: http://www.faun.com.pl/nurek/www/diver-o-produkcie