Szybka poprawa zdjęcia w internecie

Szybka poprawa zdjęcia w internecie

Większość z nas zanim wrzuci zdjęcie do sieci lubi je ozdobić filtrami lub zrobić szybki retusz. Nowoczesne modele telefonów robią to już w zasadzie za nas, lecz jak wiadomo nie każdy takowy posiada. Na szczęście jest internet w którym możemy znaleźć zarówno te proste edytory, jak i nieco zaawansowane.

Gdzie wyretuszować szybko zdjęcie?

szybki retusz zdjęcia onlineNowoczesne modele telefonów mają różnorodne ulepszenia, które pozwalają upiększyć nasze fotki już na etapie robienia zdjęcia. Telefony posiadają nie tylko wbudowane filtry w aplikacji systemowej aparatu, ale również takie bajery, jak wygładzenie skóry i poprawienia jej koloru, powiększanie oczy, wyszczuplanie twarzy, czy chociażby efekt będący ostatnimi czasy prawdziwym hitem – rozmazywanie tła. Niestety te opcje brzmią świetnie jedynie w teorii. Tak naprawdę tylko te najdroższe modele telefonów są w stanie w taki sposób ulepszyć nasze zdjęcie, aby nie efekt nie wyszedł tandetnie i przerysowanie. Dlatego zamiast polegać na telefonie lepiej wykonać normalną fotkę, a następnie ją przerobić. Nie potrzebujemy dzisiaj do tego drogich programów graficznych które jak wiemy potrafią kosztować więcej niż dobry telefon. Wystarczy nam szybki retusz zdjęcia online. Internetowe, darmowe edytory do zdjęć to żadna nowość. Istnieją one od bardzo wielu lat. Nowością jest jednak to, że z roku na rok są one coraz lepsze i naprawdę możemy z nimi zdziałać bardzo, bardzo dużo. Niektóre z nich posiadają nawet opcję maskowania, co już powinno mówić samo za siebie.

Jeżeli zatem chcesz nieco podrasować swoją fotkę, warto zajrzeć do takiego edytora i chwilę się nim pobawić. Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy zaawansowaną, czy potrzebujesz szybkiej i prostej obróbki zdjęcia, czy jednak nieco większego efektu – dzisiaj w takich edytorach jesteś w stanie to zrobić. Co najważniejsze jednak, są one proste i przejrzyste w obsłudze dzięki czemu każdy się w nich odnajdzie.