Szukanie najlepszej reklamy na samochód w mieście

Szukanie najlepszej reklamy na samochód w mieście

 

Jadąc ostatnio przez miasto rzucił mi się w oczy pewien samochód. Miał bardzo ładny kolor lakieru, który idealnie zgrywał się z napisami tworzącymi reklamę. Od razu pomyślałem, że i mnie przydałoby się coś takiego – w końcu świetnie pomogłoby mi to w prowadzeniu firmy.

Reklamy na samochód nie były jednak takie proste do znalezienia

reklama na samochodzie w najlepszej cenieOczywiście momentalnie znalazłem kilka agencji marketingowych, które chętnie przyjęłyby moje zlecenie. Mimo to nie czułem się na siłach, by osobiście zaprojektować tego rodzaju reklamę, a chciałem mieć samochód równie ładny co ten, który mijałem tamtego dnia na ulicy. Postanowiłem szukać tak długo, aż zobaczę coś, co pozwoli mi skojarzyć agencję z tym właśnie samochodem. Po bardzo długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć firmę, która zajmowała się tego rodzaju usługami. Okazało się, że byli oni z innego miasta – dlatego też tak dużo czasu zajęło mi zlokalizowanie ich. Okazało się, że w tej branży nie zawsze cena świadczyła o jakości. Nie sądziłem, że reklama na samochodzie w najlepszej cenie może okazać się również najlepiej wykonaną reklamą, jaką tylko mogłoby mi się udać znaleźć. Zaprojektowali oni dla mnie kilka wariantów reklamy na samochód, spośród których mogłem wybrać ten, który najbardziej mi przypasował. Wszystkie wyglądały świetnie, ale jeden mimo wszystko wyróżniał się na tle pozostałych. Nie musiałem długo czekać by móc wyjechać na ulice oklejonym i znacznie ładniejszym samochodem. Nie tylko podbiło mi to liczbę wejść na stronę internetową, ale dodatkowo znacznie poprawiło wygląda auta.

Wszystkie samochody które mam poddałem temu zabiegowi. Żona początkowo była przeciwna, ale gdy zobaczyła efekty przyznała mi sto procent racji. Oklejone samochody wyglądały znacznie lepiej niż wtedy, gdy miały na sobie jedynie fabryczny lakier.