Szukam bezpiecznych szkieł kontaktowych

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

 

W sierpniu wyjeżdżam na swoje upragnione wakacje z Łukaszem. Od dawna na to czekałam, ponieważ jeszcze nigdy nie byłam nad morzem. Noszę okulary i postanowiłam na ten czas sprawić sobie jakieś porządne szkła kontaktowe.

Ze znalezieniem szkieł, które są bezpieczne poszło sprawnie

bezpieczne szkła kontaktoweNigdy wcześniej nie nosiłam szkieł kontaktowych i nawet nie wiedziałam jak je zakładać. Wiedziałam tylko, że chcę mieć  bezpieczne szkła kontaktowe, w których będę mogła bezpiecznie chodzić przez cały urlop. Moja koleżanka nosi na co dzień soczewki i zna się na tym dobrze. Poprosiłam ją zatem o pomoc. Powiedziałam, że interesują mnie tylko bezpieczne szkła kontaktowe i chciałam, by właśnie takie mi poleciła. Bez chwili wahania zabrała mnie do salonu optycznego, gdzie się zaopatruje. Powiedziała, że tam są bardzo  bezpieczne szkła kontaktowe i mogę mieć pewność, że będę zadowolona. Co więcej, na miejscu pracuje optyk, który pomoże mi dopasować odpowiednie i nauczy jak się je zakłada. No lepiej nie mogło być. Kiedy weszłyśmy do salonu to akurat optyk był wolny. Od razu powiedziałam w czym rzecz i pomógł mi wybrać  bezpieczne szkła kontaktowe, które od razu przymierzyłam. Mam w nich chodzić przez kilka dni i wrócić, by ocenić jak się sprawdzają. Mam bardzo wrażliwe oczy i dostałam takie szkła kontaktowe, które są do tego odpowiednio przystosowane. Nawet nie zauważyłam, że mam je założone, ponieważ nie dość, że były bardzo bezpieczne to na dodatek wygodne. Byłam szalenie zadowolona, że znajoma mnie tam zaprowadziła.

Na wakacjach moje szkła kontaktowe spisały się znakomicie. Nie nosiłam przez ten czas okularów i planuję na stałe przerzucić się na takie szkła. Jest to bardzo wygodne i praktyczne a deszcz już mi w ogóle nie przeszkadza, bo dobrze widzę.