Stylizacje z rozkloszowaną spódnicą

Stylizacje z rozkloszowaną spódnicą

 

Postanowiłam w końcu zrobić porządek w swojej szafie, ponieważ coraz częściej mam problem z decyzją związaną z tym, co danego dnia na siebie ubrać. Okazało się, że mam w swojej garderobie sporo rzeczy, których już w ogóle nie noszę, więc się ich ostatecznie pozbyłam. Dzięki temu zyskałam sporo miejsca na nowe ubrania.

Ciekawy strój ze spódnicą rozkloszowaną

spódnica rozkloszowana midiNajczęściej podczas tworzenia swoich codziennych stylizacji wybierałam spodnie. Czasami były to stylizacje bardziej eleganckie, a czasami mniej oficjalne. Postanowiłam jednak urozmaicić swoją garderobą o kilka spódnic, żeby móc wybierać bardziej kobiece zestawienia. Najbardziej spodobała mi się spódnica rozkloszowana midi, ponieważ jest bardzo uniwersalnym ciuchem. W zależności od tego, z czym ją połączymy, możemy zyskać stylizacje o różnym charakterze. Czarna spódnica połączona z jasną koszulą doskonale nadaje się do pracy. W zestawieniu z kolorowym t-shirtem albo ciekawą bluzką oversize tworzy idealną stylizację na uczelnię. Postanowiłam więc zakupić kilka takich spódnic, różniących się między sobą przede wszystkim kolorem. Dwie z nich są ciemne oraz jednolite, ponieważ takie bardzo pasują do eleganckich stylizacji, które bardzo mi się podobają. Kupiłam również jasnozieloną spódnicę, ponieważ bardzo spodobał mi się jej kolor. Rewelacyjnie wygląda ona z ciemniejszą koszulką opatrzoną przyciągającym wzrok nadrukiem.

Dzięki urozmaiceniu swojej garderoby o kilka spódnic przestałam mieć problem z szybkim wybieraniem stylizacji każdego ranka. Jeżeli chcę się ubrać ładnie oraz kobieco wystarczy, że wybiorę którąś z nich oraz połączę z koszulką albo bluzką w pasującym kolorze i jestem gotowa do wyjścia. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i doskonale sprawdza się na co dzień.