Studniówka w domu weselnym

Studniówka w domu weselnym

W liceum do, którego uczęszczałam zawsze studniówki były robione w naprawdę ładnych miejscach. W tamtych czasach gdy odbywała się moja studniówka najczęściej impreza ta była robiona po prostu na sali gimnastycznej.

Sala bankietowa w domu weselnym zachwycała

sala bankietowaJednak w moim liceum nie było po prostu tak dużej sali gimnastycznej dlatego sala musiała być wynajęta. Moja szkoła była w Warszawie i praktycznie wszystkim uczniom zależało na tym by studniówka także była zorganizowana blisko. Została wynajęta duża sala bankietowa w Piasecznie, czyli w sumie bardzo blisko Warszawy. Był to dom weselny, w którym były różne sale. Była sala na taką okazję jak pierwsza komunia, zresztą, na której komunię miał organizowaną mój młodszy brat. Była też piękna sala weselna, która jednak była za mała na studniówkę. Chociaż ta sala weselna nie powiem robiła duże wrażenie. Sala bankietowa po prostu nie była aż tak ozdobna jednak była także ładna. W sumie nie trzeba było zamawiać gdzieś indziej cateringu bo kuchnia znajdowała się w domu weselnym. Oczywiście taka studniówka była droższa chociażby przez koszty wynajęcia sali. Jednak jakby szkoła nie miała innego wyjścia. Zresztą na studniówkę pieniądze były zbierane ratami przez cały rok szkolny żeby rodzice nie mieli krótko przed bardzo dużego wydatku. Wiadomo przecież, że trzeba było kupić także odpowiedni strój. Pamiętam, ze kolega, którego zaprosiłam na studniówkę umiał średnio tańczyć. Jednak i tak dobrze się bawiliśmy. Moja studniówka jest nagrana jeszcze na kasecie video. Muszę w końcu pomyśleć i ją przegrać bo już wiele razy miałam ochotę ją obejrzeć.

A Studniówka w tym domu weselnym była naprawdę bardzo udana. Zresztą niedawno byłam w tym właśnie domu na weselu koleżanki. I uważam, że sale nadal są bardzo ładne. Zresztą tym razem doceniłam też jedzenie.

Więcej informacji na www.wiktoriainfo.pl