Srebrne pierścionki z bursztynem z Gdyni

Srebrne pierścionki z bursztynem z Gdyni

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Niedawno wróciłam z kolejnego wypadu do Gdyni. Nadal czasami dziwi mnie to, że zanim pojechałam tam pierwszy raz na wycieczkę klasową to moje poprzednie wizyty nad morzem nie były zbyt udane. W czasie pierwszego pobytu w Gdynii bawiłam się świetne z całą klasą, ale i tak najważniejsze dla mnie było to, że mogłam ten czas spędzić z moimi dwiema przyjaciółkami.

Srebrne bursztynowe pierścionki przyjaźni

srebrny pierścionek z bursztynem w niskiej cenieKocham góry i na początku strasznie żałowałam, że nasza klasa nie zdecydowała się pojechać wspólnie chociażby do Zakopanego. Zgodziłam się na te wycieczkę nad morze tylko ze względu na moje dwie przyjaciółki. Nie spodziewałam się, że zakocham się w polskim morzu i… bursztynach. Bursztynów było wszędzie pełno, nawet pocztówki z wakacji były nimi ozdobione. Mnie i moim przyjaciółkom wyjątkowo spodobała się biżuteria z bursztynem. Bransoletki, kolczyki, pierścionki – wszystko było takie pięknie, niestety często też bardzo drogie. Mimo to i tak postanowiliśmy z przyjaciółkami, że każda z nas kupi sobie taki sam pierścionek z bursztynem, na znak naszej przyjaźni. W przedostatni dzień wycieczki trafiłyśmy do małego sklepiku, w którym obsługiwał starszy pan. To miejsce wydało nam się magiczne i było tam naprawdę dużo pięknych rzeczy wykonanych z bursztynu. Od razu wiedziałam, że to tam uda mi się kupić srebrny pierścionek z bursztynem w niskiej cenie. Jest piękny i bardzo wzrusza mnie to, że moje przyjaciółki mają taki sam.

Pierścionek, który kupiłam podczas tej wycieczki szkolnej noszę naprawdę często, a on nadal wygląda jak zupełnie nowy. Jest więc naprawdę dobrej jakości. Czasami zastanawiam się czy ten miły sklepikarz nie dał nam jakiejś zniżki, bo był on naprawdę tani, nawet dla mnie, która byłą wtedy tylko uczennicą liceum.