Sportowy Kross Level 8.0

Sportowy Kross Level 8.0

 

Kross to polski producent, który na rodzimym rynku jest absolutnym liderem. Z powodzeniem konkuruje też z zachodnimi potentatami i najczęściej ja wygrywa. Jednoślad Level 8.0 to majstersztyk i rower w pełni profesjonalny przeznaczony do udziału w maratonach XC. 

Wyczynowy Level 8.0 od Krossa

kross level 8.0Gdy szukamy profesjonalnego roweru, ale takiego, za którego nie zapłacimy więcej niż pięć tysięcy złotych, Level „ósemka”, to propozycja skrojona na miarę naszych oczekiwań. To jednoślad, który jest wręcz stworzony do rywalizowania na trasach maratonów XC i MTB. Bazą konstrukcyjną tego Levela jest aluminiowa rama ze stopu Superlite, ekstremalnie lekkiego, a zarazem niezwykle wytrzymałego. Odznacz się on również optymalną sztywnością oraz odpornością, na naturalnie występujące przeciążenia. Żeby zwiększyć jej nośność i efektywność, w miejscach newralgicznych, jest ona wzmocniona, a tam, gdzie działanie sił jest duże – potrójnie cieniowana. Powietrzny amortyzator wytłumi drgania nawet w najtrudniejszym terenie, odciążając mięśnie przedramion i nasze nadgarstki. Za napęd jest odpowiedzialny najbardziej popularny, japoński producent, który daje nam tu do dyspozycji dwadzieścia dwa biegi. Kross Level 8.0 to propozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć komfort i pewność, jaką daje w pełni profesjonalny rower. Koszt „ósemki” to niecałe cztery tysiące trzysta złotych, co w przypadku rowerów konkurencji, jest ceną wyjątkowo atrakcyjną. Na tą wersję Levela, Kross udziela aż pięcioletniej gwarancji.

Nawet najlepszy sportowiec, potrzebuje sprzętu, który pozwoli mu lepiej zaprezentować swoje możliwości i umiejętności. I tak jak kierowca rajdowy potrzebuje najlepszego samochodu, by wygrywać, tak analogicznie jest w przypadku cyklistów. Bowiem sprzęt ma znaczenie.