Scena na festyn

Scena na festyn

Pracuję w dziale sportu i kultury w swojej gminie. Jestem odpowiedzialny za organizację imprez sportowych oraz wydarzeń kulturalnych. Co roku hucznie obchodzimy tak zwane „dni naszej ziemi” Podczas tego festiwalu, zapraszamy różnych artystów. I w tym roku było podobnie, przez co musiałem zająć się załatwieniem sceny do ich występów.

Efektowna scena na festiwal

scena estradowaBardzo lubię swoją pracę. Wymaga ona ode mnie bycia dobrze zorganizowanym. Nie narzekam w pracy na nudę, ponieważ ciągle coś się dzieje, każdego dnia spotyka mnie coś nowego. Dlatego też daleko mi do wizerunku znudzonego urzędnika, który dzień w dzień wypełnia takie same dokumenty. Szczególnie radosnym okresem jest dla mnie czas, w którym przychodzi mi organizować coroczny, gminny festyn. Wtedy kontaktuję się z potencjalnymi gwiazdami, uzgadniając z nimi warunki współpracy. Oczywiście, artyści muszą na czymś występować, więc co roku obiektem mojego zainteresowania staje się scena estradowa. Na scenie nigdy nie oszczędzamy. Chcemy, by była ona bardzo dobra jakościowo, duża i efektowna. Chcemy dać mieszkańcom naszej gminy wszystko to co najlepsze, więc nie oszczędzamy na dodatkowym oświetleniu i różnorakich scenicznych dodatkach, które urozmaicają występy. Zazwyczaj wypożyczamy scenę od tej samej firmy, która jest już sprawdzona i pewna. Współpraca z tą firmą układa nam się bardzo dobrze, ponieważ pracują w niej fachowcy, dla których praca jest równoznaczna z hobby.

Teraz kiedy jesteśmy już po kolejnym festynie w naszej gminie, jestem bardzo usatysfakcjonowany. Występujące gwiazdy dały świetne show, prezentując się bardzo dobrze na estradowej scenie. Dotąd odbieram gratulacje ze strony mieszkańców, którzy bardzo chwalą władze gminy za zorganizowanie tak fajnego festiwalu.