Remontujemy balkon

Remontujemy balkon

Moja koleżanka niedawno kupiła sobie nowe mieszkanie. Mieszkanie jest naprawdę nowiutkie z rynku pierwotnego. Kupiła je w stanie deweloperskim dlatego też zanim się wprowadziła musiała przeprowadzić trochę remontów. No tak naprawdę w tym mieszkaniu trzeba było zrobić wszystko od podstaw.

Na co przygotować się remontując balkon?

balkonKoleżanka miała naprawdę dużo pieniędzy na ten remont. Dlatego też naprawdę mogła pozwolić sobie na to żeby zrobić takie wnętrze jakie tylko sobie wymarzyła. Oczywiście najwięcej pieniędzy pochłonął ją remont łazienki i kuchni. Te pomieszczenia są jednak zawsze najdroższe gdy chce się je zrobić od podstaw. Koleżanka w tym nowym mieszkaniu ma naprawdę duży balkon. Dlatego też postanowiła go jakoś odpowiednio zagospodarować. Takie remont balkonu musi być także przemyślany szczególnie wtedy jeśli ten balkon ma być tak jakby dodatkowym pomieszczeniem, na którym także będzie można spędzać miło czas. Koleżanka kupiła naprawdę bardzo ładne płyty tarasowe na podkładkach, które widziałam po raz pierwszy. Musiała kupić także podkładki tarasowe pod te płytki.Ja nawet nie sądziłam, że w taki sposób się to kładzie. Zamówiła też okapniki balkonowe specjalnie profilowane. Musiała kupić także profile schodowe bo do niej na balkon są nawet małe schodki. Gdy pierwszy raz zobaczyłam jak wygląda jej balkon po remoncie to byłam naprawdę pod wielkim wrażeniem. Myślę, że na tym balkonie będzie się niezwykle milo spędzało czas. Jest tam gustowny stolik kawowy z krzesłami.

A także dużo roślin, które są specjalnie przeznaczone na balkon. Szczerze mówiąc to zazdroszczę koleżance tego balkonu. Ja niestety mam naprawdę mały balkon i nigdy nie będę mogła pozwolić sobie na to żeby go tak zagospodarować jak koleżanka bo po prostu nie mam u siebie na to miejsca. Ale myślę, że swój przynajmniej przemaluję.