Przewodzę zespołem grającym na weselach

Przewodzę zespołem grającym na weselach

Maciej mnie na to wszystko namówił. Cały czas powtarzał, że nie możemy marnować takiego talentu i trzeba coś z tym zrobić. Jestem liderem naszego zespołu i to ja o wszystkim decyduję. Postanowiłem wziąć więc sprawy w swoje ręce i coś z tym zrobić.

Nasz zespół gra na wielu weselach

zespół na wesele wrocławNajbardziej poszukiwany jest zespół na wesele wrocław i to tym postanowiłem na początek się zająć. Możemy grać na weselach i zarabiać pieniądze. Każdy z nas ma swoją pracę, ale dlaczego nie połączyć przyjemności i pasji z zarabianiem pieniędzy? Zwołałem zebranie i pojawili się wszyscy. Ogłosiłem, że od teraz mamy zespół na wesele wrocław i załatwię dla nas jakieś ciekawe zlecenia. Robert ma pomyśleć nad repertuarem, który będzie się nadawał na tego typu imprezy. Gramy różną muzykę i jesteśmy wszechstronni. Mam na oku nawet klienta, któremu jest potrzebny dobry zespół na wesele wrocław i mam się z nim spotkać w piątek. Chcę do tego czasu mieć nagraną płytę z naszym występem, żeby mu zaprezentować. Od razu zabraliśmy się do pracy. Robert szybko przygotował kawałki, które mamy grać. Zorientował się jaka muzyka jest na czasie i czego oczekują goście na takiej imprezie. Wszystko poszło sprawnie i na piątek byłem przygotowany do spotkania. Mam nadzieję, że uda się podpisać umowę i zagramy na weselu tego klienta. To otworzy nam szereg możliwości, na które czekamy. Nie ma sensu stać w miejscu i trzeba działać. W piątek spotkanie było pomyślne. Klientowi spodobało się nasze wykonanie wszystkich kawałków i zdecydował się nas zatrudnić.

W dniu występu daliśmy z siebie wszystko i zagraliśmy na prawdę świetnie. Wszystkim gościom nasz występ bardzo się spodobał i nagradzali nas owacjami prawie cały czas. Teraz już będzie dużo łatwiej zdobyć kolejne zlecenie.