Przedłużanie włosów naturalnymi włosami doczepianymi

Przedłużanie włosów naturalnymi włosami doczepianymi

Kobiety uwielbiają eksperymentować ze swoim wyglądem. Gdy zamykamy pewien rozdział swoim życiu, często też decydujemy się na zmianę fryzury czy koloru włosów. Na szczęście doczekałyśmy czasów, w których fryzury można zmieniać jak przysłowiowe kapelusze, bawiąc się przy tym swoim wizerunkiem.

Szybka metamorfoza wizerunku

naturalne włosy doczepianeTrendy w kolorach i cięciach zmieniają się jak pory roku. Każdy, kto choć raz poeksperymentował z ostrym cięciem wie, że efekt może go zachwycić lub po wyjściu od fryzjera postanowi od razu zacząć zapuszczać włosy. Ja jestem bardzo przywiązana do swoich długich włosów i należę zdecydowanie do tej drugiej grupy. Każda zmiana przychodzi mi z trudem i siedząc na fryzjerskim fotelu słyszę bicie swojego serca. Gdy zdecydowałam się na kolejną zmianę i ścięcie swoich długich włosów, na modną aktualnie fryzurę long bob byłam pełna obaw. Przeszukałam cały internet, wertowałam wszystkie możliwe zdjęcia, aby dokładnie zdecydować co chcę mieć na głowie. Jest to niezmiernie ważne, bo chciałam doprecyzować wszystko u swojej fryzjerki. Przeszukując przeglądarkę przypadkiem trafiłam na blog dziewczyny która opisywała swoją nieudaną metamorfozę. Zamiast pięknej fryzury wyszła od fryzjera z krótkimi nieprecyzyjnie wycieniowanymi włosami. Na potwierdzenie autentyczności swojej historii dodała kilka zdjęć, opisała również jak poradziła sobie w tej sytuacji. I faktycznie byłam zdziwiona gdy okazało się, że aby odzyskać dobre samopoczucie zakupiła naturalne włosy doczepiane, które samodzielnie mogła mocować. Na zdjęciu nie byłam w stanie dostrzec, które pasma były doczepione. Zaletą naturalnych włosów doczepianych jest to, że przy umiejętnym mocowaniu takich pasm nie widać żadnej różnicy. Włosy są proste w pielęgnacji, nadają się dla każdego niezależnie od tego czy chce się doczepić włosy tak aby optycznie powiększyć objętość fryzury, czy też po to aby zamaskować nieodpowiednie cięcie.

Ja po swojej wizycie u fryzjera byłam zadowolona, ale po czasie dokonałam zakupu takich naturalnych włosów. Przy różnych imprezach rodzinnych z chęcią eksperymentowałam z fryzurą, zaskakując efektem nie tylko siebie, ale również swoich znajomych i rodzinę. Mogłam mieć jednocześnie krótkie i długie włosy.