Przebudowa sklepu i zamrażarka przeszklona

Przebudowa sklepu i zamrażarka przeszklona

  • Post author:
  • Post category:Handel

Prowadziliśmy sklep, który miał bardzo dobre obroty. Trafiliśmy z zapotrzebowaniem, bo byliśmy jedynym sklepem otwartym całą dobę w okolicy. Postanowiliśmy więc go trochę rozbudować, jak zgromadziliśmy trochę funduszy. Stwierdziliśmy, że u nas każdy będzie mógł po remoncie zjeść coś ciepłego.

Zamrażarka przeszklona – co się w niej znajdzie?

zamrażarka przeszklonaWstawiona została profesjonalna zamrażarka przeszklona, w której umieściliśmy zapiekanki, pizze, i różne takie rzeczy. Ludzie lubią czasami zjeść coś konkretnego na miejscu, a nie zapychać się samymi słodyczami i pustymi kaloriami. Fakt, nasza witryna cukiernicza bardzo szybko zawsze się opróżniała, no ale amatorów na zapiekanki na pewno byłoby dużo. W biegu nieraz dobrze zjeść sobie na przykład hot doga, kiedy nie ma się czasu na ugotowanie obiadu w domu. Pomyśleliśmy, że moglibyśmy też sprzedawać obiady. Wystarczyła szafa chłodnicza, w której mielibyśmy różne surówki i trochę mięsa i ziemniaków. Wiele ludzi nie lubi fast foodów, i wolałoby zjeść coś zdrowego. Wystarczy rano nagotować trochę jedzenia a potem odgrzewać na szybko w jakiejś mikrofalówce. Cieszyłam się, że moje plany mogą zostać zrealizowane, bo jestem kucharką z zawodu, i zawsze myślałam o czymś takim. No ale tak wyszło, że pracowałam w sklepie. Teraz będę mogła w końcu się spełniać i gotować dla ludzi. I to jeszcze dla jakiej ilości ludzi! Jest ich tu od groma, bo na prawdę mamy świetną lokalizację. Już wszystko mamy praktycznie kupione do rozbudowy.

Jeszcze tylko lada i witryna chłodnicza, na której będziemy umieszczać propozycje dzisiejszego posiłku i już będzie wszystko. Każdego dnia będzie co innego serwowane, w zależności od posiadanych przez nas składników. I danie dnia będzie właśnie umieszczane w witrynie, aby każdy mógł sobie zobaczyć jakie dajemy porcje, i jak wygląda nasze jedzonko.