Projektuję baseny ogrodowe

Projektuję baseny ogrodowe

Pracuję jako architekt w dużej firmie w moim mieście. Ostatnio odezwał się do mnie kolega, który prowadzi firmę zajmującą się budową basenów. Zapytał mnie czy nie chciałabym podjąć się przygotowywania projektów dla jego klientów.

Korzystna cena budowy własnego basenu

budowa basenu w korzystnej cenieWielu z nich jest zdecydowana na basen jednak nie może go sobie wyobrazić w swoim ogródku a po wybudowaniu twierdzą, że nie o to im chodziło. Dzięki moim indywidualnym projektom byłoby im łatwiej ponieważ widzieliby dokładnie jak basen oraz jego otoczenie będzie wyglądało. Zdecydowałam się na współpracę. Dzięki aktualnej promocji pod tytułem budowa basenu w korzystnej cenie mamy bardzo dużo zamówień. Po przyjeździe do klienta wielu z nich ma jakieś wyobrażenie o tym jak basen ma wyglądać jednak nie są do końca zdecydowani. Aby ułatwić im podjęcie decyzji na podstawie uzyskanych od nich informacji przygotowuje trzy wstępne projekty basenu wraz z zagospodarowaniem terenu. Klienci muszą wybrać rozmiar oraz kształt basenu, materiał z którego ma być wykonana niecka, akcesoria dodatkowe oraz wiele innych czynników. Trudno jest sobie wszystko wyobrazić bez przygotowanej wizualizacji. Właśnie jestem po spotkaniu z klientami, którym pokazałam projekty ich przyszłego basu. Byli zachwycenie i nie mogli się zdecydować na konkretną aranżację. Poprosili o dwa dni na podjęcie decyzje, w końcu jest to spora inwestycja. Dzisiaj jadę do kolejnych klientów, również z przygotowanymi projektami.

Oprócz basenu poprosili o zaprojektowanie rozsuwanego zadaszenia nad basenem oraz leżakami. Mają oni bardzo duży ogród, którego większa część jest przeznaczona właśnie na budowę basenu i jego przyległego otoczenia. Bardzo się cieszę, że pomagam ludziom spełniać ich marzenia dotyczące posiadana własnego basenu w ogrodzie.