Profesorowi spodobał się temat pracy licencjackiej o balonach

  • Post author:
  • Post category:Reklama

Studiuję na trzecim roku marketing i zarządzanie. Właśnie jestem w trakcie wybierania promotora i tematu pracy licencjackiej. Chciałabym żeby moja praca była ciekawa dlatego muszę wybrać temat, który nie będzie dla mnie ciężki. Nie chwiałabym pisać o czymś co mnie nie interesuje.

Będę pisać o balonach pneumatycznych

balony reklamoweZdecydowałam się opisać nowoczesne materiały, które są wykorzystywane do reklamowania rożnych firm i marek. Balony pneumatyczne są tego najlepszym przykładem. Są nowoczesną formą reklamy. W naszym kraju zainteresowanie takimi balonami dopiero się powoli zaczyna ale za granica balony reklamowe są bardzo popularne i chętnie wykorzystywane. Reklama pneumatyczna nie jest droga. Można ją ustawić w każdym miejscu. Może towarzyszyć nam nam na różnych powierzchniach. Reklama pneumatyczna może być wykorzystywana na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Balony z nadrukiem są chętnie wybierane bo znajdują się na nich wszystkie niezbędne informacje o firmie. Zdecydowałam się opisać taką reklamę bo uważam, że będzie ona chętnie wybierana w przyszłości. Balony reklamowe można kupić lub wypożyczyć. Wiele firm oferuje balony pneumatyczne najlepszej jakości.  Firmy dostarczają balony reklamowe bezpośrednio do klienta a także oferują często darmowy montaż. Profesor, u którego będę się bronić stwierdził, ze wybrałam sobie bardzo interesujący temat pracy. Jeżeli będę miała jakiekolwiek problemy mam się do niego zgłaszać.

Mam nadzieję, że nie będę miała problemów żeby znaleźć potrzebne materiały do pracy. Profesor polecił mi kilka książek a także stron internetowych, które mogę wykorzystać. Byłam wdzięczna mu za zaakceptowanie tematu i pomoc  w doborze literatury. Teraz muszę przysiąść i jak najszybciej opisać wszystkie ważne kwestie żeby praca była merytoryczna.

Więcej informacji http://balonyzlogo.pl