Produkcja pokrowców stolikowych

Produkcja pokrowców stolikowych

Właściciele restauracji oraz klubów często narzekają na zniszczenie stolików, które powodują wymiany. Dobrym rozwiązaniem zdaje się zakupienie pokrowców na stoliki, zwłaszcza stoliki koktajlowe oraz te, które stoją w zewnętrznych ogródkach i są bardziej narażone na ewentualne uszkodzenia. 

Pokrowiec na stoliki — ochrona i ozdoba

pokrowce na stoliki koktajloweJako właściciel klubokawiarni chciałem rozsądnie wydawać pieniądze, wyrzucanie zniszczonych stolików i kupowanie nowych wydawało mi się bez sensu, postanowiłem więc zakupić pokrowce na stoliki koktajlowe, aby zabezpieczyć je przed porysowaniem, odbarwieniem czy też pęknięciem. Przeszukałem Internet i zamówiłem pokrowce wykonane z dobrej jakości materiału, praktycznie szyte na miarę dla moich stolików. Od tygodnia sprawdzają się świetnie. Gdy któryś z moich gości rozlał kawę, pokrowiec wystarczyło wyprać i założyć nowy. Pokrowce chronią również stoliki przed różnymi warunkami atmosferycznymi i powodują, że stoliki nie odbarwiają się na skutek wilgoci. W ofercie sklepu, z którego usług korzystałem, istnieje szeroki wybór pokrowców. Różnią się ze względu na kształt i oprócz stolików koktajlowych, można okryć nimi również krzesła, pufy i inne elementy. Zamówiłem różne wzory pokrowców, aby zmieniać stylizacje klubokawiarni wraz ze zmieniającą się porą roku. Wzorzyste, kwiatowe pokrowce widnieją na stolikach latem, a gładkie i czerwone zimą. Ich wysokość i rodzaj tkaniny również pasują idealnie. Przesłałem zdjęcie i wymiary moich stolików do konsultanta przez czat internetowy a on przygotował dla mnie ofertę pokrowców o określonych wymiarach i kształtach.

Pełnią funkcje ochronna oraz estetyczną, a moi klienci bardzo je chwalą. Kelnerzy również są zadowoleni, ponieważ pokrowce zmniejszają ilość czasu, którą dotychczas przeznaczali na sprzątanie, gdy coś się rozlało. Sam zamierzam zainwestować w większą liczbę pokrowców, zwłaszcza że zbliża się sezon letni i ogródek wypełni się stolikami koktajlowymi.