Pracuję w firmie oferującej leasing pracowniczy

Pracuję w firmie oferującej leasing pracowniczy

  • Post author:
  • Post category:Biznes

Pracuję w firmie, która się prężnie rozwija. Mój przełożony ma do mnie duże zaufanie i pozwala mi się realizować w pracy. Moja praca jest zmienna. Muszę moje decyzje dostosowywać do obowiązujących potrzeb.

Leasing pracowniczy cieszy się powodzeniem

leasing pracowniczyJestem odpowiedzialna za zatrudnianie pracowników. Firma rekrutacyjna, w której pracuje zajmuje się poszukiwaniem pracowników do różnych firma. Skończyłam odpowiednie studia i zawsze marzyłam, żeby pracować w firmie, która rekrutuje pracowników. Agencja pracy tymczasowej, która znajduje się blisko mojego bloku pozwoliła mi w trakcie studiów odbyć u siebie praktyki. Wiele się nauczyłam w trakcie praktyk i to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że chcę się tym zajmować na co dzień. Dzisiaj był u mnie klient, którego interesuje najlepszy leasing pracowniczy. Leasing pracowniczy cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Outsourcing pracowniczy jeszcze kilka lat temu nie był wykorzystywany. W dzisiejszych czasach jest zupełnie inaczej. Outsourcing kadrowo-płacowy cieszy się sporym zainteresowaniem i klienci chwalą sobie takie możliwości. Są zadowoleni z pracowników, których moja firma poleca. Firma rekrutacyjna musi być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które są dostępne na rynku. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Leasing pracowniczy to jest jedna z opcji. Nasz właściciel inwestuje w każdego pracownika. Wysyła nas często na szkolenia i kursy. Outsourcing pracowniczy był tematem ostatniego szkolenia. Muszę przyznać, że sporo się dowiedziałam o nowych formach zatrudnienia.

Stosujemy je od jakiegoś czasu w naszej firmie i staramy się przekonać do nich naszych klientów. Dzięki szkoleniom i kursom mogę jeszcze lepiej pomóc klientowi, który się dzisiaj do mnie zgłosił. Mam nadzieję, że będzie zadowolony z moich propozycji.