Pracuję jako prywatny detektyw

Pracuję jako prywatny detektyw

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Kiedy zaczynałam pracować w policji byłam bardzo podekscytowana. Marzyłam o tej pracy i wiedziałam, że się do niej nadaję. Dobrze wykonywałam wszystkie powierzone mi zadania, przełożeni mnie stale chwalili. Jednak z czasem dopadło mnie wypalenie zawodowe, rutyna, nuda. Czekałam tylko, żeby przejść na emeryturę.

Prywatny detektyw to moja droga praca

najlepszy prywatny detektyw w TarnowieJednak kiedy już byłam na emeryturze to brakowało mi pracy. Nie lubiłam siedzieć godzinami w domu, lubiłam być w akcji. Szukałam zajęcia dla siebie, które mogłabym wykonywać na pół etatu, czy dorywczo. Stwierdziłam, że najlepsza praca dla mnie to najlepszy prywatny detektyw w Tarnowie. Skoro byłam dobrym śledczym w policji, to i w prywatnej działalności się sprawdzę. Znalazłam w rodzinnym Tarnowie biuro detektywistyczne i wysłałam tam swoją ofertę. Okazało się, że szukali kogoś do prowadzenia spraw. Bardzo się wtedy ucieszyłam. Miałam pracę w zawodzie, ale czekały mnie nowe wyzwania. To mi się podobało. Na początek dostałam zlecenie śledzenia jednego faceta, którego żona podejrzewała o zdradę. Niby nic specjalnego, ale to dobre na rozgrzewkę. Mogłam zająć się obserwacją, robieniem zdjęć. Jak się okazało żona miała rację, bo jej mąż spotykał się z asystentką. Jakie to typowe. Jednak zadanie mi się spodobało, bo nie zajmowałam się nigdy zdradami. To coś nowego. Chciałabym się też zajmować bardziej kryminalnymi sprawami, ale na razie chcę od nich trochę odpocząć. Jeszcze przyjdzie na nie czas. Teraz będę też miała sprawę gospodarczą, muszę zastanowić się, jak się do tego zabrać.

Windykacja i ściąganie należności to coś, co mnie nigdy nie interesowało, ale może się w to wciągnę. Zawsze miło się oderwać na chwilę od rutynowych działań i nauczyć się czegoś nowego. Może mi się to nawet spodoba?