Poszukujemy specjalistów od wycinki drzew

Poszukujemy specjalistów od wycinki drzew

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Wraz z nowym rokiem, szykują się duże zmiany. Mój brat przeprowadził się do Bydgoszczy i na razie mieszka w wynajętym mieszkaniu. Przy okazji spotkania wigilijnego, brat oświadczył, że zamierza rozpocząć budowę domu. Znaczy to tyle, że już wkrótce będziemy sąsiadami przez płot.

Szukamy specjalistów od wycinki drzew

wycinka drzewNie wiem, czy się cieszyć z tego powodu, czy wręcz przeciwnie. Wiadomo jak, jest z rodziną. Żyjemy z bratem w naprawdę dobrych stosunkach, ale do tej pory nasz kontakt ograniczał się w zasadzie do świąt, urodzin, imienin. Jak będzie wyglądało nasze życie po sąsiedzku, trudno przewidzieć. Niemniej rodzice przekazali nam obojgu działki, stykające się jednym bokiem. Ja swoją zagospodarowałam dawno temu. Brat do tej pory pracował i mieszkał poza Bydgoszczą i nie śpieszyło mu się budowanie domu. Przez lata działka stała nieużywana. Zarosły ją drzewa, krzaki i trawa po pachy. Także, zanim ruszy z budową konieczna będzie najlepsza wycinka drzew na terenie Bydgoszczy i karczowanie terenu. Działka jest duża, więc i koszty jej doprowadzenia do porządku będą z pewnością wysokie. W związku z tym poszukiwana jest tania firma sprzątająca, która wytnie i wywiezie drzewa, krzaki, ale również w przyszłości uprzątnie teren po budowie. Dobrze byłoby, gdyby ta firma świadczyła również takie usługi jak zakładanie i pielęgnacja ogrodów. Brat z pewnością będzie potrzebował kogoś do zagospodarowania terenu zarówno przed, jak i za domem. Ja natomiast chętnie swój ogród zaprojektowałabym na nowo. Nie będę ukrywać, że wolałabym zatrudnić sprawdzonych specjalistów.

Jeżeli znacie jakąś dobrą, ale nie za drogą firmę z Bydgoszczy, zajmującą się zielenią oraz sprzątaniem terenu po budowie, piszcie. Będę wdzięczna za wszelkie opinie. Potrzebujemy dobrych fachowców, którzy szybko i porządnie wykonają swoją robotę. Potrzebujemy firmę, która zajmie się wszystkim od początku, do końca.