Poszukiwany fotograf ślubny z Bydgoszczy

Poszukiwany fotograf ślubny z Bydgoszczy

  • Post author:
  • Post category:Fotografia

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu człowieka, dlatego ważne jest, aby przed nim o wszystko zadbać i dopiąć na ostatni guzik. Często organizacja jest bardzo trudna i nas przerasta, a pary zaczynają się kłócić przy wyborze choćby fotografa. Lepiej wszystko załatwić spokojnie i się nie śpieszyć. W Bydgoszczy jak i w innych miastach, jest mnóstwo takich usługodawców, więc wybór jest bardzo szeroki.

Poszukiwanie odpowiedniego fotografa w Bydgoszczy

fotograf bydgoszczOrganizacja ślubu i wesela to bardzo stresujące zajęcie, dlatego należy o nim pomyśleć dużo wcześniej, dopóki są dostępne terminy m. in. w restauracji czy u dj-a . Inaczej nie jest szukając fotografa. Mieszkam w Bydgoszczy, jest to miasto dosyć duże, posiadające wiele firm. Bardzo długo odkładałam organizację wesela, twierdziłam, że niemożliwe jest, żeby w takim mieście nie można było znaleźć wolnych sal czy fotografa. Jak bardzo się myliłam. Gdy zostały mi 2 miesiące do ślubu, obudziłam się, że tak naprawdę nic jeszcze nie załatwiłam. Bardzo trudno było mi znaleźć dj-a , salę i catering, ale najtrudniejszym okazało się poszukiwanie fotografa. Przeszukałam całe miasto, a znalazłam tylko jednego fotografa, ale niestety nie specjalizował się w fotografii ślubnej. Byłam załamana i skłonna zlecić to zadanie byle komu. Na szczęście zadzwonił do mnie telefon, okazało się, że to fotograf którego odwiedziłam dzień wcześnie. Powiedział mi, że jedna z par odwołała swoje wesele i zapytał czy moja propozycja jest nadal aktualna. Kamień spadł mi z serca i zgodziłam się bez wahania. Okazało się że miałam mnóstwo szczęścia, fotograf okazał się profesjonalistą i zrobił nam przepiękne zdjęcia, a ja dostałam nauczkę, aby niczego nie odkładać na ostatnią chwilę. Teraz polecam go wszystkim znajomym i opowiadam tę historię.

Moja pewność siebie prawie doprowadziła mój ślub do tragedii. Wcale nie jest tak łatwo zorganizować wesele i wynająć fotografa ślubnego, nawet w takim mieście jak Bydgoszcz. Na szczęście ślub ma się raz w życiu, więc taka sytuacja już mi się nie powtórzy.

Najnowsze informacje na www.monikabunkowska.pl