Popularne łóżeczka dla niemowląt

Popularne łóżeczka dla niemowląt

  • Post author:
  • Post category:Zabawki

Pokój naszego dziecka zapełniamy jeszcze przed jego na rodzinami. Każda mama będąc w ciąży zaopatruje się w najpotrzebniejsze rzeczy do wyprawki swojego niemowlaka. Oprócz ubrań oraz środków do pielęgnacji codziennej musisz zakupić wózek oraz w łóżeczku wraz z pościelą.

Popularne łóżeczka z szufladą

łóżeczko z szufladą 120x60Na każdego noworodka zaraz po przyjściu ze szpitala czeka przygotowane łóżeczko. To w nim przez okres przynajmniej trzech lat będzie spał nasz dzidziuś. Najbardziej popularne i najczęściej kupowane jest łóżeczko z szufladą 120×60. Rodzice bardzo często kupują dzieciom łóżeczko z szufladą ponieważ stanowi ona dodatkowe miejsce do przechowywania. Możemy schować do niej dodatkowy komplet pościeli lub np. zapasowe pampersy i inne środki czystości. Bardzo popularne w ostatnim czasie stało się łóżeczka w kolorze białym lub kolorze naturalnego drewna. Pasują one do wszystkich pokoi dziecięcych. Dobrze komponują się zarówno w pokoju dla dziewczynki w tonacji różowej oraz pokoju dla chłopca w tonacji niebieskiej. Do takich łóżeczek zazwyczaj wybierane są również białe mebelki i inne akcesoria. Cena za standardowy wymiar łóżeczka dziecięcego zależy od producenta. Wielu sklepach internetowych waha się ona w przedziale od 200 do 400 zł. Czasami za szufladę trzeba dopłacić np. 100 zł więcej. Bardzo często rodzice od kupują takie łóżeczka od innych rodziców.

Wszystkie rzeczy dla naszych dzieci muszą być zrobione z najlepszych surowców. Jeśli chodzi o łóżeczko niemowlęce powinno ono być z odpowiednim materacem oraz pościelą. Ważne by było wykonane z drewna. Zdrowy i spokojny sen naszego dziecka to również przespana noc każdego rodzica. Dlatego kupują w łóżeczku dla naszego jeszcze nienarodzonego dziecka pamiętajmy by było one najlepsze i odpowiednie dla małych dzieci.