Polecany fotograf zrobił na mnie dobre wrażenie

Polecany fotograf zrobił na mnie dobre wrażenie

Jestem w ciąży. Długo staraliśmy się z mężem o dzidziusia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nam się udało i już niedługo zostaniemy rodzicami. Postanowiłam namówić męża do sesji ciążowej. Moja koleżanka ostatnio pokazywała mi takie zdjęcia, które robił dla niej polecany fotograf z Torunia.

Umówiłam się na sesję do fotografa

często polecany fotograf z ToruniaCzęsto polecany fotograf z Torunia miał jeszcze kilka wolnych terminów więc na szczęście udało mi się do niego zapisać. Fotograf zrobi z nami sesje ciążową w domu i w parku koło naszego bloku. Często polecany fotograf z Torunia ma na swoim koncie wiele zleceń i bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Klienci chwalą jego zaangażowanie w pracy i pomysły, które są trafione do poszczególnych sesji. Fotograf zrobił na mnie dobre wrażenie. Przyjechał do nas ze wszystkimi gadżetami. Doradził nam jak najlepiej się ubrać żeby zdjęcia były interesujące i żebyśmy ładnie na nich wyglądali. To będzie pierwsza taka profesjonalna sesja dla nas. Na ślubie zdjęcia były robione przez naszych znajomych. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji współpracować z tak dobrym i polecanym specjalistom. Uważam, ze sesja zdjęciowa to bardzo dobry pomysł żeby uchwycić swoje ciało, które się bardzo zmieniło od początku ciąży. Mój brzuszek jest piękny często polecany fotograf z Torunia na pewno idealnie to uchwyci. Mój mąż będzie towarzyszył mi na zdjęciach a w parku chcemy mieć zdjęcie także z naszym psiakiem. Jutro ma być piękna pogoda więc zdjęcia na pewno będą idealne.

Sesja zdjęciowa ze znanym i polecanym fotografem była moim zdaniem bardzo udana. Fotograf potwierdził na sam koniec, że zdjęcia będą do odbioru już w przyszłym tygodniu. Będę musiała dokupić ładne ramki żeby kilka wybrać i powiesić w salonie. Ciąża to dla mnie idealny okres w życiu a fotograf sprawił, że świetnie się bawiłam w trakcie sesji.