Podwójne łóżko tapicerowane

Podwójne łóżko tapicerowane

W sklepach meblowych znajdziemy przynajmniej kilkanaście modeli łóżek, które są dostępne w wersji jedno lub dwuosobowej. Przeważnie jest około sześciu różnych rozmiarów spośród których można wybierać idealne łóżko dla siebie.

Dla kogo są łóżka tapicerowane?

łóżko tapicerowane 120x200Łóżka składane w postaci kanap czy wersalek są idealnym rozwiązaniem dla małych mieszkań czy wielofunkcyjnych salonów. Jeżeli mamy swoją sypialnię, to ciekawą propozycją będzie łóżko tapicerowane 120×200. W kwestii szerokości, można znaleźć jeszcze modele w rozmiarze dziewięćdziesiąt, sto czterdzieści, sto sześćdziesiąt lub sto osiemdziesiąt. Łóżka tapicerowane są wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są w stanie utrzymać naprawdę duży ciężar. Są produkowane z odpornej płyty meblowej, która stanowi szkielet konstrukcji, niepodlegającej odkształceniom piance poliuretanowej i specjalnej plamoodpornej tapicerki. W kwestii obicia, dostępnych jest wiele rodzajów materiałów, które nadają się do takiego zastosowania. Klienci najczęściej wybierają tapicerkę welurową lub skórzaną, bo są łatwe w czyszczeniu i odświeżaniu. Łóżko tego typu ma bardzo prostą budowę i jest łatwe w obsłudze. Przeważnie posiada zamontowany specjalny mechanizm ułatwiający jego otwieranie i zamykanie, ponieważ pod dnem łóżka znajduje się obszerny pojemnik na pościel. Łóżko tapicerowane posiada często wezgłowie, które także jest pokryte odpowiednią tkaniną i stanowi nie tylko element dekoracyjny, ale przede wszystkim świetne podparcie w trakcie odpoczynku.

Na łóżkach tapicerowanych może spać każdy, kto chce mieć w sypialni wygodne i idealnie dopasowane łóżko. Ten model łóżka jest najczęściej wybierany, ponieważ najłatwiej jest go dopasować do wystroju wnętrza. Ponadto jest ono sprzedawane w przystępnej cenie.