Pielęgnacja Twoich ust

Pielęgnacja Twoich ust

Każda kobieta marzy o pięknych, aksamitnych ustach pokrytych głębią wymarzonego koloru, jednak nie każda wie co najlepiej wybrać. Zanim wybierzesz się do sklepu, zapoznaj się z szeroką paletą rodzajów i kolorów pomadek i wybierz coś dla siebie.

Jaką pomadkę wybrać?

pomadki do ustOdpowiednia pomadka zależna jest od kondycji Twoich ust. Pomadki do ust dzielimy na kilka podstawowych rodzajów, czyli pielęgnacyjne, matowe, nabłyszczające i satynowe. Pielęgnacyjne nakładają na usta warstwę ochronną w sytuacji, gdy Twoje usta są popękane np. od niskiej temperatury na zewnątrz podczas zimy czy jesieni oraz w momencie, gdy odczuwasz suchość i dyskomfort warg. Matowe pomadki ostatnimi czasy są na rynku hitem, ponieważ w płynnej konsystencji pozostawiają usta nawilżone z matowym wykończeniem ulubionego koloru. Jeżeli uwielbiasz, gdy Twoje usta się błyszczą, szczególnie podczas słonecznej pogody w wakacje, nabłyszczające pomadki są dla Ciebie idealnym wyborem. Nie tylko nadają Twoim ustom piękny kolor, który sama wybierzesz, ale również sprawią, że przyciągniesz wzrok przechodzących obok ludzi. Satynowe pomadki nadają ustom naturalny odcień koloru, są lekkie i kremowe, dzięki czemu sprawiają wrażenie jak byś w ogóle nie miała nałożonej pomadki. Jeżeli odpowiednio pielęgnujesz swoje usta, czyli robisz peeling raz w tygodniu i często nakładasz balsam ochronny, to każdy z przedstawionych rodzajów pomadek będzie dla Ciebie odpowiedni. Sprawa jest prosta, każde usta mogą pięknie wyglądać, jeżeli tylko o nie dbasz i nie ma wtedy znaczenia czy Twoje wargi są wąskie czy szerokie. Każdy rodzaj pomadki będzie dobrze się prezentował a małym trickiem jest nałożenie pomadki pielęgnacyjnej pod pomadką z ulubionym kolorem. Do dzieła!

Każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie spośród tak wielkiej gamy rodzajów oraz kolorów pomadek. Możesz dobrać kolor np. pod kątem Twojej cery i koloru włosów a pomadka będzie wtedy wyglądała bardziej naturalnie, nawet jeśli odcień jest ciemniejszy.