Osiemnastka w klubie czy na eleganckiej sali weselnej?

Osiemnastka w klubie czy na eleganckiej sali weselnej?

Osiemnastka to bardzo ważne wydarzenie dla wielu młodych ludzi. Od tego czasu mogą już spokojnie kupować alkohol, palić papierosy czy prowadzić auto. Wówczas dla większości z nich jest to atrakcyjne, ponieważ dotąd było zakazane. Na osiemnastki najczęściej wybieramy kluby.

Sala weselna na dużą zabawę

sala weselnaTam czujemy się najbardziej swobodnie, mamy przy sobie przyjaciół i dobrą muzykę. Rodzice jednak zawsze wolą, by to dobra restauracja była miejscem zabawy ich dziecka. Niektórzy nawet proponują by była to luksusowa sala weselna w Gdańsku, ponieważ chcą zrobić ogromną imprezę dziecku. Dziś zresztą już nikogo nie dziwi, że osiemnastki są na 100 i więcej osób. Często zamawia się katering czy kelnerów. Jedna nastolatkowie zdecydowanie wolą klub. Takie miejsce ma swoją drogą mnóstwo plusów. Przede wszystkim muzyka jest typowo nastawiona na młodzież. Możemy posłuchać trochę muzyki klubowej ale i zwykłego disco-polo. Wiele młodych osób woli mieć podzieloną osiemnastkę . Jednego dnia spędza dzień z rodziną i robią skromny obiad w domu, na drugi dzień natomiast szaleją w klubie z przyjaciółmi. Moim zdaniem to najlepsze wyjście z całej tej sytuacji. Gdybym ponownie miała organizować swoją osiemnastkę, wybrałabym klub.

Dziś mają one specjalne oferty dla młodych ludzi. Jeśli mieszkamy w dużym mieście jak np.Gdańsk czy Wrocław, z pewnością znajdziemy wymarzone miejsce do spędzenia swoich urodzin. Młodzież pragnie je celebrować i poczuć to co się z nimi wiąże. Jednak po czasie niestety okazuje się, ze pełnoletność nie jest aż tak atrakcyjna.