Organizujemy sztuczne ognie na wesele

Organizujemy sztuczne ognie na wesele

Niewątpliwie najbardziej efektowną atrakcją na weselu są pokazy sztucznych ogni. Od lat cieszą się one sympatią zarówno par młodych, jak i ich gości. Jednak organizacja pokazu nie jest wcale taka prosta. Sprawdź, o czym musisz pamiętać, aby wielobarwne pióropusze uświetniły i twoje przyjęcie?

Pokazy sztucznych ogni na weselu

sztuczne ognie na weseleKażdy, kto chce wkroczyć na nową drogę życia z tak zwanym przytupem, powinien właściwie dobrać atrakcje, które będą przerywnikami w biesiadzie i tańcach. Efektownym i sprawdzonym sposobem są sztuczne ognie na wesele które pozwalają gościom na złapanie oddechu podczas kilku minut spędzony przed salą weselną. Jednak aby móc je odpalić, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie. Pierwszą sprawą, jaką trzeba opanować jest znalezienie kompetentnej osoby, która odpali fajerwerki. Właściwie bez koniecznych uprawnień, będzie niemożliwe uzyskanie pozwolenia na zorganizowanie pokazu. Trzeba o nie wystąpić do miejscowego urzędu gminy. Zwykle sale weselne mają specjalnie przygotowane miejsce do pokazów pirotechnicznych, tak aby strzelające w niebo pióropusze prezentowały się najefektowniej. Dopiero, gdy formalności będą gotowe można zająć się planowaniem taktycznym, czyli ustaleniem pory, w jakiej sztuczne ognie zostaną odpalone oraz sposobu, w jaki młoda para poinformuje gości o zbliżającym się pokazie. Zazwyczaj sprawdza się ogłoszenie przez wodzireja, że pora na taką atrakcję i poproszenie o wyjście przed salę weselną.

Z racji, że będzie to jedna z atrakcji na przyjęciu, trzeba pamiętać, że nie zawsze więcej znaczy lepiej. Wyjście przed salę i obserwowanie pokazu nie może trwać zbyt długo, aby nie znużyć gości, którzy przyszli potańczyć i spotkać się z innymi gośćmi. Dlatego wybierając sztuczne ognie na wesele, nie musisz wykosztowywać się na pakiet maxi.