Opłacalny najem samochodów

Opłacalny najem samochodów

Zdecydowana większość kierowców posiada własne samochody, których używa niemalże codziennie do dojazdów do pracy czy do załatwiania prywatnych spraw. Jednak są też takie osoby, które jeżdżą wynajmowanymi pojazdami, ponieważ nie chcą jednorazowa wydawać dużej sumy pieniędzy.

Dla kogo jest wynajem samochodu?

najem samochoduNajlepszym rozwiązaniem byłoby mieć dwa samochody, z czego jeden jest mały i ekonomiczny, który służy do codziennych dojazdów do pracy i załatwiania spraw w mieście. Natomiast drugi byłby duży i komfortowy, idealny na rodzinne wycieczki. Jednakże niewiele osób może sobie pozwolić na dwa pojazdy, gdyż ich utrzymanie jest kosztowne. W tej sytuacji z pomocą przychodzą wypożyczalnie pojazdów, które oferują najem samochodu na różnych warunkach. Klienci indywidualni przeważnie wybierają najem krótkoterminowy, ponieważ auto z wypożyczalni traktują jako zastępcze rozwiązanie na określony czas. Na przykład kiedy ich samochód jest w naprawie lub planują jechać z rodziną na wakacje i potrzebują przestronnego i pakownego pojazdu. Średnio i długoterminowe najmy są najczęściej kierowane do przedsiębiorców, którzy chcąc obniżyć koszty w firmie, zamiast kupować nowy pojazd, wynajmują go na dłuższy czas. Dzięki temu mogą wszystkie koszty włączyć do wydatków firmowych i odliczyć od nich podatek od towarów i usług. Ponadto miesięczny koszt wynajmu jest często niższy niż rata za leasing czy za samochód kupiony na kredyt. Z wynajmu samochodów korzysta bardzo wielu małych i średnich przedsiębiorców.

Klienci wypożyczalni mają do wyboru auto osobowe lub dostawcze wielu wariantach klasowych. Może to być pojazd osobowy klasy A, B, C, czy kombi, albo samochody dostawcze klasy K. Wszystkie są komfortowe i mają pełne wyposażenie umożliwiające bezproblemową jazdę.