Odpowiednie drewno na taras

Odpowiednie drewno na taras

Z mężem jakiś czas temu kupiliśmy sobie działkę. Zależało mi na tym żeby po pracy było gdzie pojechać z dzieckiem. Nie chciałam godzinami siedzieć w bloku lub wychodzić tylko na plac zabaw, który znajduje się w pobliżu ruchliwej ulicy.

Nowy taras na działce

taras z drewna bangkirai warszawaKupiliśmy działkę z domkiem, w którym na dobrą sprawę można byłoby mieszkać nawet całym rokiem. Domek od razu bardzo mi się spodobał bo nawet w środku był urządzony tak, że nie chcieliśmy zmieniać w nim zbyt wiele. Jedyne co chciałam zrobić z takich większych prac to zmienić taras. Ten, który był teraz był stanowczo za mały. A ja chciałam żeby w przyszłości móc zapraszać tam rodzinę, która jest duża. I nawet na działce właśnie wyprawiać urodziny mojej córki czy też męża bo oni mają to szczęście i urodzili się latem. Musieliśmy znaleźć tylko kogoś kto w sensownej cenie i profesjonalnie wykona go dla nas. Okazało się, że mąż znał kogoś kto robił taras z drewna bangkirai warszawa i to jak najbardziej profesjonalnie. Jeśli chodzi o ten rodzaj drewna to słyszałam, że na taras czy ogólnie na zewnątrz jest to najlepszy materiał. I różni się jeszcze od innych rodzajów tym, że jest tak odporny na warunki atmosferyczne, że nie trzeba go impregnować. Dlatego też zdecydowaliśmy się na deski z tego drewna. Ekipa, którą znalazł mąż wywiązała się wspaniale z zadania. Taras został wykonany w takim terminie jak był planowany. Oczywiście wszystko dokładnie obejrzeliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni.

Taras jaki teraz mam na działce jest na tyle duży, że bez problemu będę mogła zapraszać gości. A myślę też, że będzie to dobre miejsce do zabawy dla dziecka gdy na przykład trwa będzie mokra. Nawet sąsiedzi na działce dopytywali się nas kto zrobił nam tak ładny taras bo jednak wyróżnia się on na tle innych.