Nowoczesny rower Kross

Nowoczesny rower Kross

 

Kiedy poznałam swojego chłopaka wiedziałam, że jest on wielkim fanem rekreacyjnego jeżdżenia na rowerze. Ja nigdy za tym nie przepadałam i sama z siebie na rowerze nie jeździłam, ale z czasem zaczęłam dołączać do tych jego wycieczek rowerowych i bardzo mi się to spodobało. Jedynym problemem był mój rower. Był stary i nie wygodny, a więc musiałam kupić nowy.

Kupiłam bardzo wygodny rower marki Kross

kross lea 1.0Chłopak postanowił pomóc mi w poszukiwaniach roweru dla mnie i pojechał ze mną do sklepu. Cieszę się, że wspiera mnie nawet przy takich prostych sprawach. To, że pojechał ze mną do sklepu właściwie rzeczywiście okazało się bardzo pomocne, bo sama chyba nie wiedziałabym jaki rower powinnam kupić. Kompletnie się na tym nie znam, a wszystko to co mówił mi sprzedawca o poszczególnych rowerach brzmiało dla mnie tak samo. W sklepie przymierzałam się do wielu rowerów – wiele z nich mi się podobało pod względem wyglądu, ale wydawały się trochę nie wygodne. W końcu zobaczyłam rower, znanej nawet mi firmy rower, a mianowicie Kross Lea 1.0, który naprawdę mnie zauroczył. Okazało się, że oprócz fajnego dizajnu jest on też bardzo wygodny i jak stwierdził mój chłopak ma świetne właściwości. Wygląd spodobał mi się dlatego, że rower ten jest biało-turkusowy, a są to moje ulubione kolory. No i nie był drogi, a na tym też mi zależało, w końcu jest to rower, który używam tylko do nie tak znowu długich wycieczek rowerowych.

Myślę, że rower ten będzie idealny dla każdego początkującego. Mimo, że rower ten określany jest jako propozycja dla kobiet to moim zdaniem jego dizajn jest bardzo uniwersalny, a więc na pewno spodoba się i facetom. W każdym razie mojemu chłopakowi się podoba. Na krótkie wycieczki rowerowe jeździmy teraz czasami nawet trzy razy w tygodniu – w czasie tych wycieczek rower spisuje się świetnie.