Niedrogie designerskie żyrandole

Niedrogie designerskie żyrandole

Moda na niebanalne, oryginalne, nowoczesne kształty lamp sufitowych, nie przemija. Co sezon, producenci prezentują nowe kolekcje, wzorowane na światowych trendach. Żyrandol o wyszukanym dizajnie, należy do często kupowanych i pożądanych produktów. Nowoczesny żyrandol łączy w sobie ekonomiczne, energooszczędne oświetlenie z dekoracyjną oprawą.

Nowatorskie projekty lamp sufitowych

designerskie żyrandoleWystrój wnętrza i jego klimat, zależą od odpowiedniego doboru oświetlenia. Designerskie żyrandole, dają możliwość regulacji natężenia światła. Mamy do dyspozycji światło dzienne i przyciemniane w zależności od potrzeb. Dziś dizajn bazuje na ekologii. Nowoczesny żyrandol musi mieć piękną, wyrazistą, oryginalną formę i zużywać minimalne ilości prądu. Projektanci współpracujący z producentami oświetlenia, wykorzystują w swoich dziełach popularne dawniej kryształy. Dziś żyrandol z lustrem sufitowym, światłami LED, czy kryształkami Svarowskiego, pokazuje, ze można wykorzystywać klasyczne motywy w nowej odsłonie. Minimalistyczne żyrandole wykonywane są z biodegradowalnych materiałów. Kształty designerskich lamp często nawiązują do stylu vintage, np. do lat powojennych, stylu industrialnego z elementami metalu. Dizajn obejmuje także nowoczesne kształty żyrandoli. Ich ceny nie muszą być wysokie. W ofercie producentów oświetlenia z pewnością znajdziemy interesujące modele, pasujące do naszego wnętrza.

Stosowanie oryginalnego, niepowtarzalnego designu, wiąże się z odchodzeniem od masowej, seryjnej produkcji skierowanej gównie do marketów. Wyraziste, indywidualnie skomponowane wnętrza, wymagają dobrze i ciekawie zaprojektowanych żyrandoli. Nie bez znaczenia jest ekologia. Dlatego projektanci dizajnu starają się, by ich żyrandole były atrakcyjne wizualnie i ekologiczne.