Niedrogi pokój do wynajęcia w Jaśle

Niedrogi pokój do wynajęcia w Jaśle

 

Niedługo wraz ze znajomymi wybieramy się na odpoczynek do Jasła. Pilnie poszukuję pokoju do wynajęcia, najlepiej w okolicach winnicy. Moi znajomi mają tam właśnie zarezerwowany pokój i chciałabym mieć do nich blisko. Szukam taniego pokoju, do stu złotych za dobę. Planujemy pozostać w Jaśle dwa tygodnie, bo to niezwykle urokliwe miejsce, godne polecenia.

Pokój do wynajęcie w jasielskiej okolicy

pokoje do wynajęcia w JaśleBędąc w Jaśle, zamierzamy zwiedzić skansen archeologiczny, jedną z największych atrakcji okolicy. Skansen składa się z grodziska, gdzie można podziwiać wały obronne, chaty i dwie bramy. Drugą część skansenu stanowi park archeologiczny, w którym powstały zrekonstruowane wioski z czasów epoki brązu. Zawsze tam się odbywają ciekawe imprezy kulturalne, koncerty, kabarety i inne atrakcje. Najbardziej znaną potrawą w Jaśle są proziaki – placki z mąki z dodatkiem sody oczyszczonej. Są naprawdę pyszne, już nie mogę się doczekać, kiedy je zjem. Muszę jeszcze dziś zarezerwować dwa pokoje z łazienką do wynajęcia w Jaśle, bo chce dodatkowo z nami jechać moja najlepsza przyjaciółka. Kiedy opowiadałam jej o atrakcjach w Jaśle, szybko zdecydowała się jechać. Szczególnie ujęły ją jasielskie winnice. Warto pamiętać, że Jasło jest liderem na rynku, jeśli chodzi o winorośle. W Jaśle odbywają się co roku Międzynarodowe Dni Wina. Moja przyjaciółka jest wielką miłośniczką dobrego wina, toteż ta jasielska atrakcja najbardziej ją przekonała. Cieszę się, że pojadę razem ze swoją najlepszą przyjaciółką, bo to gwarantuje wysoki poziom dobrego humoru i zabawy.

Udało się znaleźć dwa niedrogie pokoje do wynajęcia w Jaśle. Za cały pobyt zapłacimy we dwie dwa tysiące złotych. Mamy w ofercie śniadania i podwieczorki, a także możliwość korzystania z basenu i siłowni. Ponadto wybierzemy się na darmowy kurs wspinaczkowy, który także opłaca hotel. Jest to niesamowita okazja, lepszej nie mogłam sobie wymarzyć.